Vyrazte na dovolenou do srdce Jeseníků. S sebou můžete vzít i domácího mazlíčka

Zdroj: Hotelkamzik.cz

Mnozí vyráží na dovolenou do zahraničí, aniž by věděli, co všechno nabízí naše krásná zem. Česká republika je plná nádherných měst, okouzlujících staveb i dechberoucí přírody. Pokud patříte k milovníkům pohoří a rádi zdoláváte nejvyšší hory Česka, pak pro vás máme tip na odpočinek v oblasti Hrubého Jeseníku.

Reklama

Součástí Hrubého Jeseníku je nespočet míst, která stojí za prozkoumání. Vydat se můžete na nejvyšší horu Jeseníků Praděd, o něco nižší Keprník nebo na Medvědí vrch. Krásná procházka vede i podél řeky Bílé Opavy z Karlovy Studánky či na nejrůznější vyhlídky, kterých je v okolí nespočet. Mnoho k vidění toho nabízí i města Vrbno pod Pradědem, Andělská Hora a Jeseník, nad nímž se tyčí oblíbené lázně.

Hotel v srdci Jeseníků najdete v Karlově pod Pradědem

Oblíbenou destinací Jeseníků je také Karlov pod Pradědem, v jehož okolí se nachází nespočet turistických tras, cyklotras, běžeckých tras i sjezdovek. Vyrazit tak do malebné vesničky můžete v létě, na podzim, v zimě i na jaře. Zapotřebí je jen vybrat to správné ubytování v Jeseníkách, které najdete třeba právě v Karlově pod Pradědem.

Součástí obce je příjemný Hotel Kamzík, který je oblíbený nejen díky skvělému umístění. Horský hotel nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích a v jeho nabídce nechybí ani rodinné apartmány. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi připojením.

Využijte zvýhodněný balíček pro aktivní seniory

Aktivní senioři mohou využít výhodného pobytu pro osoby starší 60 let, který Hotel Kamzík nabízí. V rámci zvýhodněného balíčku získáte nejen několik nocí zdarma, ale zároveň se můžete těšit každý den na odpolední kávu nebo čaj s domácím dezertem, po dobu jedné hodiny si odpočinout v infrasauně, zapůjčit si horská kola nebo jiné sportovní pomůcky.

Bez poplatku s sebou můžete na dovolenou vzít i domácího mazlíčka. K tomu všemu si lze zvolit pobyt se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Hotel kamzík vám nabídne dobré jídlo, příjemné ubytování, odpočinek ve wellness centru i dostatek vyžití v okolní přírodě. Více informací nejen o pobytu pro aktivní seniory se dozvíte na stránkách www.hotelkamzik.cz.

Reklama