Vyplatí se důvěřovat autorizovaným servisům

Foto: alexfan32 / Shutterstock.com

Jak často zjišťujete technický stav svého automobilu? Většina nejspíše odpoví jednou za dva roky, těsně předtím než se přiblíží povinná prohlídka u stanice technické kontroly. A to je právě chyba!

Reklama

O stav svého vozu se musíme pečlivě starat. Nestačí jen dolévat vodu do ostřikovačů, chladicí kapalinu a vyměnit olej. Špatný technický stav našeho auta může vážně ohrozit jak nás, tak naše známé, které občas svezeme nebo také ostatní účastníky silničního provozu.

Kvalitní péči o naše vozy nám zaručí autorizované servisy, jako například servis Auto Podbabská v Praze 6, který se specializuje na autorizovaný servis a prodej vozů Volkswagen, Škoda a servis automobilů Seat.

V autorizovaném servisu se můžete spolehnout na profesionalitu zkušených mechaniků, kteří jsou vyškoleni na servis daných značek automobilů. Zárukou kvality je také používání speciálních přípravků, nářadí a diagnostických zařízení určených výrobci konkrétních automobilů.

Osobní vozy Škoda

Jednou z činností Auto Podbabská je prodej vozů Škoda, které zaujímají první místo v žebříčku prodejnosti automobilů na tuzemském trhu. Kvalitu škodovek snad není potřeba ani připomínat.

Naopak bych vám chtěl představit loňskou novinku, praktický a elegantní vůz Škoda Rapid. Nový Rapid je pomyslným mezistupněm mezi Škodou Fabia a Škodou Octavia. Tento vůz zaujme elegantním designem a dostatkem prostoru – objem zavazadlového prostoru je úctyhodných 550 litrů. Dále Rapid vyniká bohatou bezpečnostní výbavou a úsporným motorem. Kombinovaná spotřeba u motorizace Green Line se pohybuje okolo krásných 3,8 l/100km.

Pro tyto přednosti je oblíben mezi mladými lidmi, ale také seniory, kteří vyhledají pro své cesty pohodlí, bezpečnost a především nízkou cenu za provoz. A co více, přijatelná je také samotná cena. Nový vůz Škoda Rapid koupíte již od 249 900 Kč.

Užitkové vozy Volkswagen

Patříte-li k osobám, které potřebují převážet mnoho věcí, například při jízdách s rodinou na hory nebo například potřebujete prostorný vůz pro pravidelný převoz zahradní techniky na vaší chatu, pak byste neměli opomenout užitkové vozy Volkswagen. Ty disponují variabilním prostorem, který lze podle potřeby libovolně upravit.

Náročná doba po nás vyžaduje flexibilitu. Dnes potřebujete přepravit pětičlennou rodinu, zítra však můžete převézt paletu stavebního materiálu. A to s užitkovými vozy od Volkswagenu není sebemenší problém.

Ať už vaše požadavky směrují na autorizovaný servis nebo máte zájem o nové kvalitní vozy, nebojte se obrátit na Auto Podbabská, kde vám ochotně pomohou.

Reklama