Vyhlášení výherce soutěže o přírodní doplňky stravy od společnosti Novax Naturpharma

Doplňky stravy Tendomax, Imun-x, Oculumax, Detox, zdroj: Novax Naturpharma

Vážení čtenáři, v minulých týdnech probíhala soutěž o přírodní doplňky stravy od společnosti Novax Naturpharma. Nyní přinášíme vyhlášení výherců.

Reklama

Ve spolupráci se společností Novax Naturpharma jsme vám přinesli soutěž o balíček přírodních doplňků stravy. Soutěže se zúčastnili stovky čtenářů, z jejichž správných odpovědí jsme vylosovali jednoho výherce.

Hlavní výhra

Výherce soutěže získá od společnosti Novax Naturpharma balíček doplňků stravy v hodnotě 1 836 Kč. Balíček obsahuje přírodní doplňky stravy TENDOMAXIMUN-X, OCULUMAX a DETOX.

TENDOMAX je vhodný jako prevence pro osoby z rizikových skupin (onemocnění kloubů v rodině, ženy před i po menopauze, vyšší věk, poúrazové stavy). A je doporučován osobám s vážnými důvody, jako jsou nadváha, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, bolavé či zatuhlé klouby. Tendomax podporuje pohybový aparát, klouby, kosti, svaly, zuby, chrupavky, svaly a pokožku.

IMUN-X se skládá z vyváženého poměru jednotlivých složek, které jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií. Imun-X obsahujíce 10 aktivních složek, jejichž složení má významný vliv nejen na imunitu, ale také na vitalitu, zároveň přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Originální receptura tohoto doplňku stravy je vytvořena tak, že při nižším dávkování mohou užívat Imun-X také děti od 3 let.

OCULUMAX obsahuje vysokou dávku luteinu a tím podporuje normální stav zraku a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Díky svému složení má Oculumax příznivý vliv na rozpoznávací funkce, oči i zrak.

DETOX díky svému unikátnímu složení podporuje detoxikaci, pročištění, normalizuje trávení, obranyschopnost, dodává a zvyšuje vitalitu. Je vyvinut tak, aby jeho kombinace měla významný vliv na hubnutí, imunitu, činnost žaludku a jater a zároveň působil jako antioxidant.

Doplňky stravy Tendomax, Imun-x, Oculumax, Detox, zdroj: Novax Naturpharma

Soutěžní otázka zněla

Ze kterých složek se skládá doplněk stravy IMUN-X? Vyjmenujte alespoň čtyři.

Správná odpověď byla: Doplněk stravy IMUN-X obsahuje Třapatku nachovou, kvasničný betaglukan, železo, zinek a vitamíny C, E, B12, B2 D, B6.

Výhercem se stává

Výherkyní se stává paní Hana Frauenterková

K výhře srdečně gratulujeme!

Ostatní soutěžící získávají 50% slevu na nákup doplňků stravy

Pro všechny, kteří v soutěži nevyhráli, je připravena cena útěchy v podobě 50% slevového kódu na nákup doplňků stravy.

Znění kuponu je: soutezisenior

Slevový kód je platný pro objednávky z eshopu www.novaxshop.cz nebo po emailu info@novaxnaturpharma.cz a na telefonní infolince: 246 052 946.

Platnost kuponu je do 30. 9. 2019. 

Reklama