Vyhlášení červencové soutěže o knihy z nakladatelství Portál

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny. S posledním červencovým dnem jste tak mohli ještě naposledy soutěžit o tři knihy z nakladatelství Portál. Nyní vám přinášíme správné odpovědi a tři výherce. Tak na koho se usmálo štěstí?

Tři týdny v červenci jste mohli soutěžit o tři knihy z nakladatelství Portál. Prvním titulem, který letos nesmí chybět v žádné rodině, byla kniha Po stopách stoleté dámy od Lenky Pecharové, druhým kniha 99 her pro trénink mozku u seniorů od psycholožky Rosemarie Portmann a třetím kniha Mediální mámy a digitální tátové od Yalda T. Uhls.

Úkolem každého, kdo chtěl být zařazen do slosování, bylo odpovědět na tři soutěžní otázky. A jaké byly správné odpovědi?

  1. Jaké další tři knihy určené dětem vyšly Lence Pecharové v nakladatelství Portál? – Po stopách Karla IV., Od blechy po slona, Počítáme s vitaminy
  2. Kdo přeložil knihu německé psycholožky 99 her pro trénink mozku u seniorů do českého jazyka? – Alena Bezděková
  3. Co znamená zkratka FOMO? – Syndrom zvaný Fear of Missing Out. Tedy potřeba být neustále online, protože jinak by bylo možné něco podstatného propásnout?

A kdo jsou tři vítězové naší červencové knižní soutěže?

Po stopách stoleté dámy vyhrává Pavel Žáček.

99 her pro trénink mozku u seniorů posíláme Květě Hedvíkové.

Mediální mámy a digitální tátové poputuje k Evě Slaninové.

Výhercům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast. Knihy nejen věnované do soutěže najdete na stránkách nakladatelství Portál.

 

Reklama