Víme, jak ušetřit za online nákupy!

Co je největší výhoda online nákupů? Cena. My vám poradíme, jak za výhodné online nákupy ušetřit ještě více!

Představte si, že se vám za každý nákup vrátí část peněz, které za zboží zaplatíte. Možná to zní neuvěřitelně, ale právě tak funguje cashback Plná Peněženka. Stačí se zaregistrovat na stránkách Plnapenezenka.cz, vybrat si e-shop, kde chcete nakoupit, a prokliknout se přímo do obchodu. Pak už jen nakoupíte, zaplatíte a čekáte na finanční odměnu neboli cashback. Částka, kterou vám Plná Peněženka vrátí, se může vyšplhat až na 25 % procent ceny za váš nákup.

Ve kterých e-shopech vám vrátí peníze za nákup?

Na stránkách Plnapenezenka.cz najdete téměř 600 online obchodů, kde nakoupíte s cashbackem, tedy odměnou za nákup. Plná Peněženka spolupracuje jak s velkými a známými e-shopy, tak i s těmi menšími, specializovanými. Tady je několik příkladů.

Zdroj: Plná Peněženka.cz

Léky a vitamíny
Dr.Max lékárnu určitě znáte. Víte ale, že funguje online? Pokud tu nakoupíte přes Plnou Peněženku, získáte až 5 % ze zaplacené částky zpět. V e-shopu Prozdraví.cz pořídíte vitamíny s cashbackem dokonce až 10 %. Za nákup vám vrátí peníze i e-shopy Pilulka.cz, Lékárna.cz, Benu.cz a další.

Knihy
Také největší online knihkupectví, jako jsou KnihyDobrovský.cz, Kosmas.cz, Bux.cz nebo Albatrosmedia.cz, spolupracují s Plnou Peněženkou. Stačí koupit třeba tři knížky a za cashback, který získáte, si můžete pořídit další knihu zdarma. Jak ušetřit za nákup knížek se dočtete více v tomto článku.

Drogerie
Přípravky pro péči o tělo a krásu nakupují hlavně ženy, a to rády a často. Proč za takové nákupy neušetřit? Na Plné Peněžence najdete spoustu e-shopů, kde nakoupíte kvalitní kosmetiku s cashbackem. Třeba na Notino.cz vám za nákup vrátí 5 %, zkusit můžete i Douglas.cz, Elnino.cz nebo Fann.cz. S výhodným nákupem kosmetiky ve svém článku radí i známá beauty blogerka.

Přírodní kosmetika
Na Plné Peněžence nepřijdete zkrátka ani v případě, že svému tělu dopřáváte pouze přírodní kosmetiku. Podívejte se na e-shop Priody.cz, kde na vás čeká cashback 12,5 %, a vyzkoušejte i další, třeba Ladybio.cz nebo Herbatica.cz. Článek o přírodní kosmetice s cashbackem si můžete přečíst tady.

Hračky
Těší vás vybírat dárky pro vnoučata? Hračky nejsou právě levnou záležitostí, takže úspora na e-shopech, jako jsou ProDěti.cz, MrakyHraček.cz nebo Ostrov-hracek.cz jistě stojí za to.

A to samozřejmě není zdaleka všechno. Peníze zpátky můžete získat i z nákupu elektroniky, jídla nebo dokonce celé dovolené i s pojištěním. Na Plné Peněžence najdete e-shopy s čímkoli, co vás právě napadne (i s tím, co by vás nikdy nenapadlo :)).

Plná Peněženka vyplácí odměny nejen za nákupy

Komu by se nelíbilo získat z online nákupů část peněz zpět? Zní to lákavě, a navíc je to vážně snadné. Zkuste to taky a neplaťte už za své online nákupy plnou cenu. Jen za samotnou registraci získáte vstupní bonus 50 Kč a odměny můžete sbírat, i když zrovna nenakupujete. Třeba za doporučení vám Plná Peněženka vyplatí 300 Kč za každého aktivního doporučeného uživatele.

A jak je to s výplatou odměn?

Odměny a cashback (úsporu) si střádáte na Plné Peněžence, odkud si je můžete kdykoli nechat převést na svůj bankovní účet. Stačí jediné kliknutí a za tři pracovní dny máte své peníze na účtu. A abyste měli představu, jak vám úspora na Plné Peněžence poroste, podívejte se, kolik jsme ušetřili za necelý rok nákupů my. Vyplaceno máme 1 734 Kč a další výplata přijde brzy. Což je příjemné, teď před Vánocemi je každá koruna dobrá.

zdroj: Plná Peněženka.cz

Prozkoumejte stránky Plné Peněženky a začněte nakupovat chytře ještě dnes! Je to zdarma, je to snadné a za zkoušku to určitě stojí. I když… jen u toho vyzkoušení nejspíš nezůstanete. Chcete se vsadit? 🙂

Reklama