Veřejná koupaliště už nejsou nic pro vás? Pořiďte si vlastní bazén, oceníte ho nejen vy, ale i vnoučata

zdroj: pixabay.com

Bazény už dávno nejsou pouze doménou elity, na zahradě je může mít každý, ceny těch nafukovacích začínají na pár stovkách, dražší pak lze pořídit za několik tisíc. Stejně tak se nemusíte obávat, že vás s pořízením bazénu čekají náročné výkopové práce, čím dál oblíbenější a stejně kvalitní jsou i ty nadzemní. Navíc na trhu jich je dnes celá řada, a tak můžete vybírat z nejrůznějších velikostí a tvarů, díky tomu si vyberou i majitelé menších nebo atypických zahrad.

Reklama

Jestli vás ale trápí otázka sucha a máte pocit, že napouštět každý rok jen vodu pro sebe a svou rodinu je plýtváním, pak vás jistě potěší, že současným trendem je napustit vodu jen jednou, a to při pořízení. Poté už každoročně stačí připustit to, co se přes zimu vypařilo, a to ať už máte nadzemní bazén, nebo ten zakopaný v zemi.

Vnoučata budou prázdniny u prarodičů milovat

Nafukovací bazén navíc neoceníte jen vy jako prarodiče, velkou radost uděláte i dětem a vnoučatům, kteří vám jistě v parných dnech dají přednost před drahými přeplněnými koupališti. Frekvence rodinných návštěv se tak přes léto nejspíš výrazně navýší.

Jen si to představte, vnoučata v bazénu, vy pod pergolou s výtečným jídlem z grilu a s vychlazeným pivem si užíváte letní rodinné pohody.Prozatím sen může být už letos realitou. Zapomeňte tak na to, že tropické léto strávíte doma u televize, vytvořte si příjemné prostředí na vaší zahradě a užívejte si krásného počasí v soukromí s vašimi blízkými.

TIP: Nevejde se vám bazén na zahradu? Máte pocit, že by pro vás byl jen přítěží? Rádi se v létě osvěžíte, avšak pár temp při tom oželíte? Co takhle solární sprcha? I ta vám pomůže zchladit se v tropických dnech, nezabere tolik místa a snadno ji zprovozníte během chvilky.

Reklama