Vánoce jsou tady …

„Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, Coca Colu si vychutnej.“, jakmile se k vám domů z televizních obrazovek line tato melodie, pak je jasné, že Vánoce jsou za dveřmi. Ovšem je už trochu pozdě na vymýšlení netradičních dárků a zjišťování, kdo si co přeje najít pod stromečkem. Nejideálnější čas na to začít průzkum na téma „vánoční dárky“ právě začíná.

A kde jinde začít než na internetu. Internet je všemohoucí, a tak již nyní ví, co pod letošním vánočním stromečkem budou vaši blízcí chtít. Chtě, nechtě jdeme všichni s dobou, proto pro vás máme pár tipů na vánoční dárky.

Ideální dárky pro ženy

Ženy samozřejmě nejvíce potěšíte šperkem. Proto ideálním dárkem je nějaký ten prsten, náušnice či řetízek. Pokud si myslíte, že vaše žena má šperků již dost, pak můžete šalamounsky zvolit dárek v podobě šperkovnice. A je-li vaše žena spíše praktického rázu, potom jistě ocení nějaký nový doplněk do kuchyně, ať už kvalitní sadu hrnců či nyní moderní sušičku ovoce, jogurtovač nebo domácí pekárnu. Ovšem rozhodnete-li se koupit praktický vánoční dárek vaší drahé polovičce, určitě nezůstávejte jen u něho. Přibalte k němu ještě alespoň malý parfém.

Ideální dárky pro muže

Pokud váš muž patří do skupiny „domácí kutil“, pak je jasným dárkem kvalitní nářadí, které si běžně během roku nepořídí. Proto můžete zvolit aku či příklepovou vrtačku, sadu bitů nebo novou sekačkou na zahradu. Je-li váš manžel spíše sportovního typu, potom je jasnou volbou sportovní vybavení. A v případě, že byste vašeho muže zařadila spíše do skupiny „milovní, nových technologií“, pak mu udělejte radost nějakým tím novým tabletem, chytrým telefonem, fotoaparátem nebo alespoň malým příslušenstvím.

Inspirovat se můžete na vánočním katalogu produktů hledejceny.cz. Ovšem máte-li početnou rodinu a vymýšlet dárky pro všechny děti a vnoučata je pro vás zcela nesmyslné, pak je zkuste obdarovat alespoň nějakými poukazy. Vložit peníze do obálky je sice praktické, ale ne osobní. Proto zkuste jim alespoň zabalit například dárkový poukaz do obchodu s oblečením, jídlem nebo permanentky do sportovních center.

Reklama