V sobotu proběhne druhý ročník rodinného festivalu Malešičák

Na poslední prázdninovou sobotu si připravil spolek „Malešice v pohybu“ již druhý ročník rodinného festivalu Malešičák, který se uskuteční v Malešickém parku v Praze 10. Na pódiu se vystřídá několik žánrů – rock, pop, ale i písničky pro děti. Hlavní hvězdou bude zpěvák Petr Poláček se svou kapelou.

Rozlučte se s létem ve velkém stylu! Poslední srpnovou sobotu, 25. srpna, se koná již druhý ročník multižánrového rodinného festivalu Malešičák. Program začne ve 14:00 hodin v Malešickém parku.

Během festivalu vystoupí celkem sedm kapel: Petr Novák revival, rockové uskupení The Olsen,  skupina pro děti Škola písničkou, punkoví Pure Olcoholic Punk, Slapdash Rockabilly a jako hlavní hvězda letošního ročníku vystoupí Petr Poláček & BON JOVI Tribute Prague.

„Festival doplní bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Představí se BESIP s kampaní „Vidíme se“ nebo Nadační fond Petra Koukala s STK pro chlapy. Návštěvníci budou také moci s jazykovou školou Rolino soutěžit o roční jazykový kurz,“ prozradil Filip Vránek ze spolku Malešice v pohybu.

Na akci, kterou podpořila také městská část Praha 10, je vstupné zdarma.

Reklama