Už nemusíte tahat v batohu těžké lahve

O víkendu byly teploty opravdu letní. Proto je doslova hřích, abychom byli v takovém krásném počasí zavřeni doma. Příroda nás láká k její návštěvě, tak dlouho neotálejte a vyražte si někam na túru. Nezapomeňte však s sebou povinnou výbavu v podobě pořádných bot a velké svačiny.

Jenže takovou velkou svačinu musíme i někam dát. Proto je dobré si na delší procházky pořídit kvalitní batoh. I kdybyste s sebou netáhli celou lednici, nějaký ten „vejchyst“ s sebou určitě mít budete. Klíče, mobil, peněženka a hlavně pití se vám někam vejít musí.

A právě voda na pití může být často velkým problémem. Určitě to znáte sami, sluníčko pálí a vyschlo v krku je hned, nedej bože že jste vzali do přírody i své malé uličníky. To už pár kroků od domova slýcháte „Já mám žížu.“.

Proto zkuste si na další váš výšlap pořídit batoh Camelbak. Tyto batohy mají v sobě zabudován několikalitrový rezervoár na vodu, takže už nikdy víc nemusíte tahat těžké lahve s pitím. Camelbak je dobrý i jako dárek pro vaše děti či vnoučata. Pokud rádi jezdí na kole či jinak sportují, určitě takovouto pomůcku ocení.

Nejen že se do batohu vejde kolem dvou litrů vody, ale díky dostatku místa pro uložení všech potřebných věcí a přehledně dělaného vnitřního prostoru, se stane ať už pro vás či vaše blízké velkým pomocníkem.

batohů Camelbak existuje celá řada s nejrůznějšími vychytávkami na pití. Například můžete využít technologii PureFlow, která zajišťuje vodu bez příchuti či novinka HydroLock vám zase zajistí automatické uzavírání vody.

Proto plánujete-li dovolenou v horách ať už v Čechách či v zahraničí, určitě nezapomeňte na pomocníka v podobě batohu Camelbak.

Reklama