Umělecké zpracování řetězu

Nábytek, kde hlavní roli hraje řetěz, může pro mnohé působit chladně a neosobně. Ovšem my vám dokážeme, že opak je pravdou. Díky uměleckému zpracování lze z chladného kovového řetězu vytěžit maximum v podobě designového nábytku do domu i na zahradu.

 

Kovové dekorace nám mnohdy zdobí nejednu poličku v bytě, jinak tomu je však s kovovými řetězy. Jenže právě kovový řetěz vám z dosud fádního interiéru vykouzlí originální bydlení, které vám bude každý závidět.

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Moderní interiér díky kovovým řetězům

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Kovové nohy ke konferenčnímu stolku, kovové úchytky ke kuchyňským skříňkám či kovové barové židličky, to vše a mnohem více můžete mít i vy. Ať už je vaším oblíbeným materiálem sklo, dřevo či kůže, stačí k němu přidat kovový řetěz a designový kousek je na světě.

Kov do moderního interiéru jistě patří, proto se nechte inspirovat webovými stránkami oretezu.cz, kde najdete jen zlomek toho, jak může umělecky zpracovaný řetěz vypadat.

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

I nemožné se může stát skutečností, pokud váš nápad spojíte s uměleckým zpracováním. Stačí jen naznačit svou představu a grafický návrh máte na světě. Poté už pouze doladit detaily a plot z kovových řetězů může zdobit vaši zahradu.

Designové zámečnictví jako dárek

Zdroj: Oretezu.cz
Zdroj: Oretezu.cz

Ovšem kov nemusí zdobit pouze vaše bydlení. Pokud marně přemýšlíte nad tím, čím originálním obdarovat svou rodinu a přátele, pak se nabízí designové výrobky z kovu. I ty si lze navrhnout na webu oretezu.cz dle vašich představ.

Fantazii se meze zaručeně nekladou. Dechberoucí socha anděla, vysoká lampa či svícen může být dominantou každého interiéru a zároveň skvělým dárkem.

Reklama