Topné žebříky vytápějí a suší textilie nejenom v koupelně

Topný žebřík v koupelně, zdroj: pixabay.com

Máte v koupelně vlhko a chladno? Dříve než zapřemýšlíte nad podlahovým vytápěním, podumejte nad rychlejší a efektivní variantou, již představují topné žebříky. Máte možnost volby mezi horizontálním a vertikálním koupelnovým radiátorem. Klasické žebřiny jsou výhodné v tom, že si na ně můžete pověsit ručníky, osušky, žínky anebo župan či další prádlo. Tím je jejich funkce dublovaná – nejenom, že vytápějí, ale zároveň i suší. Pokud si přejete vytopit například předsíň, chladnou část obývacího pokoje anebo odpočinkovou místnost u domácí sauny, ideální volbou jsou vertikální radiátory.

Reklama

Nemrzněte zbytečně – s koupelnovým radiátorem máte teplo okamžitě

Velkou výhodu mají topné žebříky v tom, že vyhřejí danou místnost téměř okamžitě bez zbytečné spotřeby energie. Pokud si své topné tělísko opatříte ještě termostatem s časovým spínačem, budete mít pohodlí ještě jednodušší. Prostě si jen nastavíte konkrétní čas, po který má topný žebřík vytápět, a on se sám vypne. Tím vám odpadá přemýšlení nad tím, který elektrospotřebič je třeba v domácnosti ještě vypnout. Topné žebříky zkrátka šetří čas, námahu, energii a vlastně i nervy.

Vertikální topné žebříky jsou designové kousky, jež sluší jakékoliv místnosti v moderním nebo starším interiéru. Své místo si nacházejí nejen v trendy bytech a rodinných domech, s úspěchem slouží i na chatách a chalupách. Zjistěte si, jaký výkon by byl pro vaši potřebu nejideálnější, a pořiďte si topné žebříky, které budou lahodit vašemu zraku, slušet dané místnosti, ale navíc budou i spořícími topnými tělísky v chladných a vlhkých místnostech. Uvidíte, že jednoduchou montáží a zapojením do sítě budete mít v koupelně, na chodbě i v obýváku příjemné, suché prostředí. Investicí do topných žebříků nemůžete nic zkazit, ba naopak!

Reklama