Tipy na netradičně strávený víkend

Víkend nemusí znamenat jen 2 dny na chatě, zahrádka, procházka, houbaření. Můžete ho strávit netradičně na jednom ze zážitkových pobytů. Nemusíte se o nic starat, stačí si vybrat příjemnou lokalitu a zajímavou náplň pobytu a můžete vyrazit. Vybrali jsme 4 oblíbené varianty zážitkových pobytů, které si můžete objednat v zážitkové agentuře ESENNCE.cz, která byla letos již po páté zvolena Shopem roku.  

Za odpočinkem do pivních lázní

V pivních lázních vás pohostí skvělým pivem i výborným jídlem a navíc si zde užijete dnes už tradiční lázeňskou proceduru – koupel v pivu. Bude vám krásně po těle i na duši, protože jak známo, pivo kudy teče, tudy léčí. Mezi nejoblíbenější pivní lázně patří na Moravě Rožnovské a Štramberské, v Čechách pak určitě ty v Plzni.

61_Pivni_lazne_2
Pivní lázně, zdroj: Esennce.cz

Za čerstvým vzduchem do Jeseníků

Jeseníky se pyšní nejčistším ovzduším v celé republice a krásnou horskou přírodou, je to proto ideální lokalita pro milovníky pěší nebo cyklo turistiky. V Karlovicích, nedaleko vyhlášených lázní Karlova studánka se můžete ubytovat v příjemném rodinném penzionu, kde budete mít dostatek soukromí a pohodlí. V létě i v zimě si tu užijete nádhernou přírodu, výlety a nezapomenutelné chvíle.

Za luxusní relaxací do Krkonoš

Zdroj: Esennce.cz
Zdroj: Esennce.cz

Jednou za čas je potřeba se pořádně rozmazlit. Kam jinam vyrazit za úžasnou péčí a relaxací než na místo, které má toto v popisu práce. Je jím luxusní wellness hotel v Krkonoších s vynikající restaurací a špičkovými službami, kde si můžete užít příjemný wellness víkend. Užijete si zde dosyta bazénu, vířivky, sauny i nejrůznějších masáží, to vše v krásném prostředí v Krkonoších. Odpočinete si od shonu a stresu a načerpáte novou sílu do všedních dnů.

Za úžasným výhledem na Praděd

Na Pradědu, nejvyšší hoře Jeseníků, jste možná již byli. Ale strávili jste tam někdy noc? Přímo v budově vysílače si užijete nezapomenutelný víkend v oblacích. Praděd je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí – Rejvíz, hrad Sovinec, Rešovské vodopády…budete mít co dělat, abyste za víkend stihli všechny krásy okolí objevit.

Teď už zbývá jen vymyslet, s kým vyrazíte..

Reklama