Střešní okna Fakro proměnila naše podkroví v oázu klidu

zdroj: pixabay.com

Podkroví v našem domě se navštěvovalo opravdu jen sporadicky a to především kvůli tomu, že naše střešní okna nebyla ve velmi dobrém stavu a skrze ně táhlo a dokonce i zatékalo, což se později ukázalo jako velmi nepříjemný problém, který je třeba řešit a to neodkladně zejména z důvodu, že se nám v bytě začala tvořit plíseň, která je v rodině s malými dětmi opravdu velmi nepříjemnou a rovněž i nebezpečnou záležitostí.

Reklama

Na základě toho padlo z mé strany rozhodnutí, že je třeba vyměnit kompletně všechna střešní okna. Fakro, byla v té chvíli první značka, která mě napadla a do které jsem byla ochotna investovat své peníze s čistým svědomím.

Střešní okna Fakro byla správnou volbou

Střešní okna Fakro mi před lety doporučila má dlouholetá kamarádka s tím, že s nimi má jen tu nejlepší zkušenost. Jelikož má naprosto stejně strukturovaný dům, jako já, věděla přesně, který problém mě s našimi okny v podkroví trápí. Na základě její pozitivní recenze jsem se rozhodla, že do této značky rovněž půjdu a musím uznat, že jsem udělala správný krok. Nová střešní okna Fakro jsou vskutku výjimečná a z našeho podkroví se tak rázem stala oáza klidu, kterou hojně využívám pro své ničím nerušené chvilky s oblíbenou knihou v ruce.

Kvalita za rozumnou cenu byla naší volbou

Za velmi rozumnou cenu jsme si do domu pořídili vskutku skvostná okna do podkroví, která mají dokonce integrovaný mikrofiltr a nabízejí možnost vrchního i spodního větrání, což je pro nás naprosto skvělé. V domě nás rázem přestala zlobit i plíseň a zatočili jsme i s nepříjemným zápachem, který se na půdě linul několik let a nedalo se ho zbavit. Kromě jiného je údržba oken velmi jednoduchá a lze zvládnout s minimem starostí. Tyto střešní okna Fakro nové generace jsou tak opravdu skvělou volbou za naprosto rozumný peníz, což si s manželem velmi pochvalujeme.

Komerční sdělení

Reklama