Soutěž: Vyhrajte veterinární produkty Aktivní zvíře!

Psi a kočky jsou v mnohých domácnostech skutečnými mazlíčky a nejlepšími kamarády. A v takových případech pro ně chceme jen to nejlepší, stejně jako pro ostatní členy rodiny.

Když je trápí nějaké bolístky, snažíme se najít to nejlepší řešení, nejraději bychom zdravotním potížím úplně předešli. Vyzkoušejte přípravky řady Aktivní zvíře!

Tyčinky na čištění zubů Kelparen, zdroj: Aktivní zvíře/Dobrý web

Veterinární produkty Aktivní zvíře pečují o zdraví domácích zvířat. V nabídce jsou přípravky na klouby a šlachy (želatinové tablety Geloren), na čištění zubů (tyčinky Kelparen) a na hojení dásní (gel Dentaren). Hlavní účinnou látkou ve všech přípravcích je kyselina hyaluronová, která se vyskytuje běžně v kůži, očích, kloubní tekutině a chrupavce a má schopnost podporovat přirozené procesy hojení.

V naší soutěži můžete vyhrát a následně vyzkoušet gel Dentaren. U psů a koček může často dojít k problémům v dutině ústní. Zvlášť u koček a menších plemen psů se špatně čistí zuby, na nichž se v důsledku toho usazuje zubní plak, ze kterého se po čase vytvoří zubní kámen. Ten způsobuje záněty dásní a paradentózu. Pokud chceme předejít ztrátě chrupu, je třeba nechat zubní kámen odborně odstranit, při tom ale dochází k drobným poraněním dásní. Dnes už můžeme zajistit účinné čištění zubů psů a koček díky dentálním tyčinkám Kelparen, také z řady Aktivní zvíře.

Zvířata si mohou způsobit poranění i sama, např. okusováním ostrých předmětů. Drobné ranky v ústní dutině pomáhá hojit právě gel Dentaren s kyselinou hyaluronovou a účinným antiseptikem oktenidinem.

Soutěž

Gel na hojení dásní Dentaren, zdroj: Aktivní zvíře

V naší soutěži můžete vyhrát: 1. místo Dentaren, 2. místo Dentaren, 3. místo tričko.

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď odeslat na e-mail i-senior@email.cz nejpozději do 5. 11. 2017.

Soutěžní otázka

Jaké účinné látky obsahují dentální tyčinky Kelparen?

a) antiseptikum oktenidin, kyselina hyaluronová
b) mořská řasa kelpa, kyselina hyaluronová
c) chondroprotektivní látky

Nápovědu najdete na stránce www.aktivnizvire.cz

Aktivní zvíře, zdroj: Aktivní zvíře

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama