Soutěž o přírodní doplňky stravy od společnosti Novax Naturpharma

Doplňky stravy Tendomax, Imun-x, Oculumax, Detox, zdroj: Novax Naturpharma

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček doplňků stravy v hodnotě 1 836 Kč. Dalších pět vylosovaných výherců obdrží vzorky potravinového doplňku Multivitamin – Senior. Pokud se na vás v soutěži neusměje štěstí, nezoufejte, máme pro vás připravené překvapení, o kterém budete informování po ukončení soutěže.

Reklama

Na co se může výherce soutěže těšit?

Balíček v hodnotě 1836 Kč obsahuje přírodní doplňky stravy TENDOMAX, IMUN-X, OCULUMAX a DETOX.

TENDOMAX je vhodný jako prevence pro osoby z rizikových skupin (onemocnění kloubů v rodině, ženy před i po menopauze, vyšší věk, poúrazové stavy). A je doporučován osobám s vážnými důvody, jako jsou nadváha, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, bolavé či zatuhlé klouby. Tendomax podporuje pohybový aparát, klouby, kosti, svaly, zuby, chrupavky, svaly a pokožku.

IMUN-X se skládá z vyváženého poměru jednotlivých složek, které jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií. Imun-X obsahujíce 10 aktivních složek, jejichž složení má významný vliv nejen na imunitu, ale také na vitalitu, zároveň přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Originální receptura tohoto doplňku stravy je vytvořena tak, že při nižším dávkování mohou užívat Imun-X také děti od 3 let.

OCULUMAX obsahuje vysokou dávku luteinu a tím podporuje normální stav zraku a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Díky svému složení má Oculumax příznivý vliv na rozpoznávací funkce, oči i zrak.

DETOX díky svému unikátnímu složení podporuje detoxikaci, pročištění, normalizuje trávení, obranyschopnost, dodává a zvyšuje vitalitu. Je vyvinut tak, aby jeho kombinace měla významný vliv na hubnutí, imunitu, činnost žaludku a jater a zároveň působil jako antioxidant.

Doplněk stravy Multivitamin-senior, zdroj: Novax Naturpharma

Soutěžní otázka:

Ze kterých složek se skládá doplněk stravy IMUN-X? Vyjmenujte alespoň čtyři.

Nápovědu naleznete na stránce www.novaxshop.cz

Správné odpovědi zasílejte na adresu i-senior@email.cz do 14. 7.
Nezapomeňte sledovat facebookový profil Novax Naturpharma a i-Senior.

Výhry do soutěže věnuje a jejich distribuci zajišťuje společnost Novax Naturpharma s.r.o.

Doplňky stravy Tendomax, Imun-x, Oculumax, Detox, zdroj: Novax Naturpharma
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama