Soutěž o doplňky stravy Kloubex

Soutěžte o balíček s tříměsíční kůrou přírodního doplňku stravy Kloubex, určeného pro posílení kloubů, kostí, zubů a chrupavek. Hlavní výherce obdrží balíček od společnosti NovaX Naturpharma v hodnotě 1790 Kč. Dalších 10 vylosovaných výherců obdrží vzorky potravinového doplňku Kloubex a Multivitamin Senior.

 

KLOUBEX – doplněk stravy pro zdravé klouby, kosti a chrupavky

Klouby zajišťují plynulý pohyb při veškerých našich aktivitách a v lidském těle nalezneme přes 100 různých kloubů. Život bez dobře fungujících kloubů si lze těžko představit, neboť zabezpečují plynulý pohyb při veškerých aktivitách, které denně provozujeme. Ať už jde o ranní vstávání z postele či aktivní sportování. Proto je nutné dbát na zdraví našich kloubů a nepodceňovat důležitost prevence.

A proto je tu pro vás KLOUBEX, doplněk stravy obsahující osm aktivních složek, které mají významný posilující vliv na klouby, kosti, zuby, chrupavky, ale také zlepšuje kůži, vlasy a nehty.

  • KLOUBEX je vhodný jako prevence pro osoby z rizikových skupin (onemocnění kloubů v rodině, ženy před i po menopauze, vyšší věk, poúrazové stavy).
  • KLOUBEX je doporučován osobám s vážnými důvody, kterými jsou nadváha, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, bolavé či zatuhlé klouby.
  • KLOUBEX si chválí také sportovci, kteří ve vyšší míře věnují pozornost své pohybové soustavě a je pro ně důležitá pravidelná péče.
Doplňky stravy Kloubex a Multivitamin Senior, zdroj: NovaX Natupharma

Soutěžní otázka

Ze kterých složek se skládá doplněk stravy Kloubex? Vyjmenujte alespoň tři. Nápovědu naleznete na www.novaxshop.cz.

Své odpovědi zasílejte na e-mail i-senior@email.cz do 25. 11. 2018. Do předmětu e-mailu uveďte Soutěž Kloubex.

 

Doplňek stravy Kloubex, zdroj: NovaX Natupharma

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama