Školní rok začal, myslete i na místo ubytování školy v přírodě

Se začátkem školního roku žákům, studentů, pedagogům a rodičům začaly změny v denním a týdenním rytmu, jež se značně liší od prázdninového relaxování, odpočívání a čerpání sil.

Vzhledem k tomu, že jak učitelé, profesoři, tak i jejich žáci a studenti si zasluhují v rámci kompenzace výuky i odpočinkově-aktivní program, už na podzim se jezdí na školy v přírodě. Jsou vítanou změnou, pro děti ze smogem zamořených měst zas doporučovaným ozdravným pobytem. Sháníte-li ubytování pro školy v přírodě, vybírejte podle kapacity rekreačního zařízení i prostředí, jež ubytovnu, hotel či tábor obklopuje.

Hotel Top nabízí celoroční ubytování pro školy i sportovní oddíly

Hotel Top se nachází na Benecku v Krkonoších v oblasti zvané vzdušné lázně a poskytuje ubytování pro školy, sportovní týmy i menší party kamarádů. Čistý vzduch, zalesněná krajina spolu s krásnými výhledy dávají netušené možnosti lenivějším i aktivním rekreantům. Pěší túry, cyklotoulky, jízda na koloběžkách i bruslích na speciální dráze, dětské zoo a jízdárna – to jsou možnosti aktivního vyžití během jarních, letních a podzimních měsíců. S příchodem zimy a prvním sněhem se otevírají běžkařské tratě i sjezdovky pro lyžaře a snowboardisty. V blízkém okolí se nachází moderní ski areál Benecko se čtyřsedačkovou lanovkou, 12 vleky, dvěma dětskými pásy a dvěma snowtubingovými dráhami.

Hotel pro rodiny s dětmi si oblíbily nejen dětské kolektivy, ale i rodinné skupinky

Ideální prostředí pro strávení zimní a letní dovolené, které poskytuje hotel pro rodiny s dětmi i pro školní kolektivy, si zamilují i začátečníci v zimních sportech. Pokud rodiče neholdují zimním sportům, ale nechtějí o tyto aktivity ochudit své potomky, hotel Top je skvělou variantou. V dětské školičce ski areálu se malí caparti naučí základům, rodiče se mohou věnovat úplně malým potomkům, a dokonce se naučí něčemu novému. Hotel Top otevírá svou přívětivou náruč všem návštěvníkům, které obklopuje dětský smích.

Komerční sdělení

Reklama