Život je ples: Senior bazar

Život je ples, zdroj: Česká televize

Utekl vám včerejší díl seriálu Život je ples? Přinášíme shrnutí nejdůležitějších událostí z epizody s názvem Senior bazar.

Reklama

V domově seniorů ve Skalici se určitě nikdo nenudí. Bazar s obnošenými šaty už se začíná rozjíždět, a tak díky němu budou mít dámy na svou soutěž Miss Staré koleno na výběr z několika modelů. Pro ty, co se soutěže nechtějí účastnit nebo snad pro ty, kteří se chtějí zapojit do všech aktivit, je i nadále připravován internetový kroužek, na němž se stará Rašková přihlásí o novou práci jako distributorka kosmetiky.

O zábavu má postaráno také Táňa, jejíž maminka se ne a ne odstěhovat. Josefína jí tak začíná ničit morálku Kryštofa a i přes její zákazy svému vnukovi vyváří nezdravá a tučná jídla, na kterých si však Kryštof rád pochutná. To on teď zrovna nemá náladu na nesmyslné spory mezi maminkou a babičkou. Začíná mít starosti o dědu Požára, protože ten se dostává do potíží se svou snachou.

Ani u rodiny Řípů není vše, jak by si přáli. Linda ani náznakem oka se nesnaží a ve škole už propadá z pěti předmětů. Jak ale říká Lukáš „ je tak vyčůraná“, že dokáže přesvědčit mamku, aby ji pustila učit se ke kamarádce, ovšem to nikdy neměla dopustit. A jak se díky této osudové chybě budou vyvíjet věci dál, se dozvíme zas až příště.

Reklama