S invalidními vozíky Meyra je možné být aktivním seniorem

Snad každý z nás má v životě nějaké sny, cíle a potřeby. Jednou z hlavních potřeb bývá kontakt s ostatními lidmi. Po společnosti toužíme zvláště u členů rodiny či blízkých přátel. Jenže s přibývajícími léty sil ubývá a zdraví již neslouží tak, jak bychom si přáli. Pokud se právě takto cítíme, je zapotřebí, abychom i ve stáří a nemoci brali život s trochou humoru a všechny neduhy se snažili zpříjemnit.

Vězte, že s potřebou invalidního vozíku život nekončí. I na vozíku lze prožít plnohodnotné stáří zachovat si samostatnost a udržovat kondici. K tomu je důležité mít kvalitní invalidní vozík, se kterým zvládnete vše.

Invalidní vozíky značky Meyra koupíte i na českém trhu

Zdroj: Stock.adobe.com/cz
Zdroj: Stock.adobe.com/cz

Myslíte si, že aktivní senior na vozíku je spojení, které nejde dohromady? Pak jste na omylu. Stačí vybrat ten správný vozík a s ním směle prozkoumávat krásy naší republiky, setkávat se s milými lidmi a trávit volný čas s vnoučaty.

Sehnat kvalitní vozík, který splní všechny vaše požadavky, není jednoduché. S tím vám ale mohou pomoci pracovníci firmy Meyra.

Wilhelm Meyer se v lázeňském městě Bad Oeynhausen poprvé setkal s lidmi, kteří ztratili svou pohyblivost. Tehdy jako 27letý muž se rozhodl těmto lidem pomáhat a v roce 1936 založil firmu. Ta se nyní specializuje na invalidní vozíky a od roku 1991 působí i v České republice.

Meyra usnadňuje lidem pohyb již 80 let

Společnost Meyra pomáhá lidem se ztrátou pohyblivosti již 80 let. Svými dlouholetými zkušenostmi, kvalitními výrobky a odbornou pomocí usnadňuje lidem pohyb.

Cílem společnosti je podporovat a motivovat osoby ať už se zdravotním postižením nebo s limitovanými silami k mobilitě a nezávislosti. S vozíky Meyra je možné být aktivním seniorem.

V nabídce firmy Meyra najdete rehabilitační pomůcky a mechanické či elektrické invalidní vozíky. Bohatá nabídka a dlouholeté zkušenosti prodejců i servisních techniků zaručují, že ten pravý vozík najde každý, a to i ti se specifickými požadavky. Individuální přístup je při výběru nadevše.

Invalidní vozík je individuální záležitostí

Zdroj: Stock.adobe.com/cz
Zdroj: Stock.adobe.com/cz

Všechny invalidní vozíky značky Meyra prošly dlouhou cestou, než se dostaly k prodeji na trh. Nedílnou součástí vývoje a výroby je spolupráce s terapeuty, nemocnicemi a odbornými prodejci. Konzultace vlastností a funkčnosti je zapotřebí. Díky tomu nyní společnost nabízí celou řadu typů invalidních vozíků.

Vybírat můžete z odlehčených vozíků, polohovacích, standardních či z aktivních. Vozíky jsou sestaveny tak, aby byly pohodlné a bezpečné. Zároveň jim nechybí možnost přidání řady praktických vychytávek, jakými jsou například držák berlí, stabilizační kolečka nebo nášlapná tyč pro doprovod.

Ceny vozíků se liší. Základní a odlehčené mechanické invalidní vozíky jsou zpravidla plně hrazeny zdravotní pojišťovnou. Co se týká těch aktivních verzí, pak je zapotřebí počítat s doplatkem.

Po celé ČR najdete 8 kamenných prodejních a servisních míst

Pobočky německé společnosti Meyra se v České republice nachází v 7 městech, a to v Praze, v Plzni, v Brně, v Ostravě, v Českých Budějovicích, v Liberci a v Janských Lázních. Centrální sklad poté nechybí ani v lázeňských Poděbradech. Všechny pobočky slouží jako prodejní místo a výdejní místo e-shopu. Dočkáte se na nich také odborného poradenství, servisu a na některých je možné si invalidní vozík zapůjčit. Doba zapůjčení může být od jednoho dne až po několik měsíců.

 

Reklama