Rozkládací lavice ideální řešení pro letní akce

Zdroj: pivniset.cz

Pořádáte často rodinné akce pod širým nebem a potřebujete dočasně vyřešit usazení většího množství osob? Právě pro vás mohou být ideálním řešením skládací pivní lavice. Tyto lavice jsou obvykle prodávány jako součást pivních setů neboli stolu a dvou lavic. U některých šikovných prodejců je možné dostat i samostatně.

Reklama

Pivní lavice tvoří smrková deska a sklápěcí ocelové nohy. Délka lavice bývá maximálně 220 cm. Samozřejmě dělají se i kratší například 200 cm nebo 180 cm. Při délce lavice 220 cm je možné na lavici usadit pohodlně 4 až 5 osob.

Při výběru lavice je nutné dát pozor na její tloušťku. Lavice se vyrábějí o síle 25 mm a 27 mm. Některý prodejci nabízejí lavice o tloušťce 30 mm. Právě takto hrubé lavice se neprohnou a vydrží dlouhá léta bez zlomení.

Když už budete dívat na tloušťku lavice, je potřeba nezapomínat ani na kovovou část. Nosná kovová část by měla být vyrobena z ocelového jakla a ne z plechu. Plechová kování mají slabou životnost, a tak se po zatížení stává, že se snadno prohnou.

Lavice a pivní sety s oblibou používají obce během letních slavností a akcí. Jejich výhodou je snadné skladování a doprava. A tak například lavice pro 500 osob vám zaberou skutečně malou plochu při skladování nebo dopravě.

 

Reklama