Relax s počítačem a fotoaparátem

Novinkou v oblasti vzdělávacích pobytů jsou počítačové a fotografické kurzy pro starší občany a seniory.

Kurzy probíhají po celý podzim a chystáme i jarní pobyty. Vybírat lze z několika úrovní. Kurzy jsou pětidenní, vždy od neděle do čtvrtku a za zaváděcí cenu 3990 Kč vás ubytujeme v pěkných pokojích, nasytíme v přilehlé restauraci 3x denně, vyškolíme a ještě vezmeme na výlety do blízkého okolí. Ideální kombinace jak strávit podzim se svými vrstevníky, popovídat si a seznámit se, posedět u sklenky dobrého vína. Nebojte se přijet i sami.

Všechny kurzy probíhají v areálu hotelu Skiland v Ostružné. Technické vybavení a zázemí je v ceně. Stačí si vybrat vhodnou úroveň kurzu (1., 2. nebo 3.), přihlásit se a přijet. Předností je velmi dobré vlakové i autobusové spojení a zastávky cca 150 m od areálu.

V případě zájmu o více informací, datech, ve kterých kurzy probíhají nebo přihlášení, volejte recepci hotelu na 583 230 068 nebo 777 254 542, popř. můžete navštívit www.skiland.cz (sekce pobytové balíčky).

Kurz lze zakoupit i jako dárkový poukaz pro rodiče, prarodiče, partnery nebo známé. Zakoupíte ho na stránkách www.skiland.cz v sekci e-shop nebo zavolejte a po zaplacení vám ho zašlou poštou.

Kurzy budou probíhat i na jaře 2016, sledujte www stránky nebo facebookové stránky pro více informací.

www.skiland.cz, tel.: 583 230 068 nebo 777 254 542

email: skiland@skiland.cz, www.facebook.com/HorskyhotelSkiland

voucher_počítače

Reklama