Praktické a odolné hodinky Casio

O hodinkách se toho napsalo už spoustu, ale jak vybrat ty pravé? Především bychom si měli ujasnit, v jakých situacích je budeme používat. Potřebujeme spíše společenské a decentní hodinky na manažerská jednání nebo raději zvolíme módní výstřelek, který doplní naší image.

 

Samozřejmě obecně platí, že značka hodinek o svých nositelích leckdy mnohé prozradí. Kdo se v hodinkách aspoň trochu vyzná, hned na první pohled rozpozná, jaké hodinky máte, a jakou nejspíše vykonáváte profesi. Co si ale budeme nalhávat, kvalitní hodinky jsou nepostradatelné.

Nejenže plní funkci praktickou, ale také estetickou a módní. Před časem jsme se seznámili ve článku „Hodinky jako módní doplněk“, se společenskými hodinkami. Dneska si představíme parádní hodinky Casio. Ale nebojte se, Casio nabízí také výborné společenské hodinky.

Firma Casio začala své první hodinky vyrábět v 70. letech. Jejich první model Casitron ihned vstoupil do hodinářských dějin. Na svou dobu měl dosud nevídanou funkci. Tou byl bravurní kalendář, který ukazoval vždy přesné datum, nehledě na rozdílné počty dnů v měsíci či na přestupný rok.

Dnešní hodinky Casio disponují daleko více rafinovanějšími funkcemi, kterými pro zmínku je teploměr, výškoměr, barometr nebo lunární fáze měsíce, například pro určení skočného nebo hluchého dmutí při mořském přílivu a odlivu, které právě s fází měsíce mění svou intenzitu.

Sportovní řadu hodinek Casio užívají především lidé dobrodružné povahy jako horolezci, potápěči, záchranáři, jachtaři. Jejich užitečnost oceníte na horských túrách, tak při sportovním tréninku. Díky kvalitnímu ocelovému pouzdru a minerálnímu sklu vynikají abnormálně vysokou odolností vůči poškození. Navíc většina modelů hodinek Casio disponuje strojkem řízeným pomocí rádiového signálu na dálku. Tudíž vždy budete mít přesný čas. Na hodinky Casio se můžete spolehnout i v těch nejhorších podmínkách.

Dámské, stejně tak jako pánské hodinky jsou investicí, která se vyplatí. A nikde není řečeno, že musíte zůstat u jednoho modelu. Dneska je v módě mít více hodinek pro různé příležitosti a pravidelně je střídat. Více se o nákupu hodinek dozvíte zde.

Dárek, kterým nadchnete

A pokud zrovna tápete, co dát vašemu manželovi k narozeninám, jsou hodinky tím pravým dárkem. Že už jedny hodinky nedávno dostal? Nevadí. Originální dárky vždy potěší, a proto navštivte dárkový obchod darceky-eshop.sk  kde si vyberete z mnoha žertovných, ale také praktických dárků.

Reklama