Pozvánka na SEN Festival

Vážení čtenáři magazínu i-Senior.cz, dovolujeme si vás pozvat na první ročník SEN Festivalu. Tento dobročinný projekt má za cíl sblížit generaci prarodičů s mladšími generacemi a přiblížit seniorům aktivity, které baví mladou generaci.

 

 

SEN festival pořádají studenti oboru Arts Management z Vysoké školy ekonomické v Praze. „Celá filozofie tohoto projektu vznikla na základě faktu, že se o třetí generaci neumíme plně postarat a nevěnujeme jí dostatečnou pozornost. Vždyť právě těmto lidem bychom měli být vděční. Proto si myslíme, že nám uspořádání tohoto festivalu přinese nejen zkušenosti, ale hlavně dobrý pocit z práce, která měla smysl,“ objasňuje vznik festivalu organizátorka Marita Diblíková.

„Jedná se o dobročinný projekt zaměřený na generaci našich babiček a dědečků. V rámci jednoho celého dne bychom jim rádi věnovali zážitek, na který budou vzpomínat a který si náležitě užijí. Celá akce bude veřejně přístupná a studenti tak dostanou jedinečnou šanci ukázat své organizační schopnosti, které jsou úzce spjaty se studiem Arts Managementu,“dodává Marita Diblíková.

 

Na co se můžete těšit?

Během celého dne se můžete těšit na bohatý kulturní program založený na bázi výtvarných workshopů, ve kterých si můžete pod dohledem zkušených lektorů vyzkoušet kreativní činnost. Festival bude doprovázet živá hudba a taneční i divadelní vystoupení a společenské hry.

 

Kdy a kde SEN Festival proběhne?

SEN Festival se uskuteční 7. května od 14 hodin v pražské Klamovce ve čtvrti Smíchov. Do Klamovky se dostanete tramvajovými linkami 4, 9, 10, 16. Vstup pro všechny návštěvníky je zdarma.

Festival bude probíhat až do osmé hodiny večerní. Srdečně jsou zváni všichni návštěvníci z řad starších i mladších generací.

sen festival

Reklama