Pozvánka do muzea voskových figurín

Vážení čtenáři, rádi bychom vás pozvali do nově otevřeného muzea voskových figurín MUSÉE GRÉVIN PRAHA.

Na třech patrech, s bezbariérovým přístupem,  zažijete setkání s více než 80 figurínami osobností světové i české historie a kultury. Muzeum Grévin je zcela otevřeno návštěvníkům. Oproti jiným voskovým muzeím se můžete figurín libovolně dotýkat a samozřejmě se s nimi fotit.

Expozice Musée Grévin je přehledně rozdělena do několika tematických částí. Během prohlídky navštívíte pražskou kavárnu, kde si sednete vedle Bohumila Hrabala nebo Vladimíra Menšíka. V dalších expozicích uvidíte Alberta Einsteina při hře jeho oblíbeného kulečníku, poznáte, jak vysoký byl ve skutečnosti Karel IV., nebo si zahrajete klavírní duet s geniálním Mozartem v dětských letech.

V muzeu dále spatříte české i světové hvězdy filmové hvězdy, slavné sportovce a významné historické osobnosti.

Ateliér Decouverte pro změnu nabídne vyzkoušení vlastní kreativity. Na počítači za pomoci průvodců muzea si můžete vyrobite vlastní 3D voskovou figurínu.

 

Kde se muzeum Grévin naleznete

Musée Grévin se nachází v centru  Prahy na Celetné ulici nedaleko Prašné brány. Otevřeno je každý den od 10:00 – 19:00. Před návštěvou si však otevírací dobu ověřte na stránkách www.grevin-praha.com.

 

Slevy pro skupiny seniorů

Pro skupiny seniorů z České republiky je připravený okruh s průvodcem, který vás seznámí se zákoutím i zajímavostmi muzea a vysvětlí samotný proces vzniku figuríny známé osobnosti. Dozvíte se více o době, kdy osobnosti žily a zajímavosti ze života slavných.

Vstupné pro seniory je 150,- Kč/osobu. Tato cena platí při skupince minimálně 5 osob.

[flagallery gid=23]

Reklama