Požitek z jízdy s vozy Jaguar a Land rover

Dnešní článek zaujme hlavně pány. Věnovat se budeme krásným vozům s těmi nejlepšími vlastnostmi, které byste dnes u automobilů očekávali. Blíže se podíváme na původem britské automobilové značky Land Rover a Jaguar.

 

 

Neodolatelný a šarmantní Jaguar

Neznám jediného muže, který by si nepřál mít v garáži tuto divokou a ryze elegantní šelmu.

Vozy Jaguar poskytují nevšední zážitek z jízdy, který si ihned zamilujete. Vaše cestování se stane dokonalým požitkem. Jaguar klade vysoké požadavky na design zpracování, využití moderních technologií a poskytnutí pohodlí a komfortu všem cestujícím.

 

Jaguar XJ Luxury

Jaguar XJ Luxury je zosobněním úchvatného designu, moderního luxusu a intuitivních technologií. Tento vůz je vybaven nejmodernější technologií jakou je například bezklíčový vstup, panoramatická střecha, 8rychlostní elektronická automatická převodovka se systémem Jaguar Sequential Shift nebo parkovací asistent s vizuální indikací.

Vůz je vybaven množstvím užitečného odkládajícího místa a cestujícím vzadu jsou k dispozici praktické pracovní pulty.

Na výběr jsou dvě pohonné jednotky, třílitrový vznětový nebo zážehový šestiválec o objemu tři litry. V Jaguaru XJ Luxury uspokojíte i své nejnáročnější požitky z jízdy.

 

S Land Roverem až na konec světa

Původně byly vozy Land Rover konstruovány do nehostinných krajin naší planety. V současnosti firma Land Rover vyrábí nadprůměrně luxusní vozy, kterým velice dobrá průchodnost terénem není cizí.

Land Rover se nyní vyrábí ve třech modelových řadách, kterým je Defender, Freelander a Discovery. K tomu můžeme ještě přidat typy Range Rover, Range Rover Sport a Range Rover Evoque. Každý typ se ještě vyrábí v několika odlišných verzích. Mimo jiné také v pancéřovaných verzích.

Značka Land Rover má nejkvalitnější vozy, na kterých se jen stěží hledá sebemenší chyba. Mně osobně nejvíce imponují dva modely, které více rozvedeme.

 

Land Rover Discovery 4 S

Tento typ je zosobněným spojením stylového požitku z jízdy a neuvěřitelného výkonu 188 kW. Vůz oplývá luxusem mu vlastním. Vyniká vysoce kvalitními materiály zpracovaných do nejmenších detailů.

 

Komfortní Range Rover

Od roku 1970 se automobilka Land Rover začala zaměřovat také na pohodlí a komfort pro posádku vozidla. A tak vznikl první Range Rover. Zanedlouho se vozy Range Rover staly příkladem moderní architektury a luxusního designu, které vynikají výbornými vlastnostmi a zdolají i náročné terény.

 

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque je bezesporu jedním z nejhezčích modelů všech dob. Má individuální image, kterou nelze přehlédnout. Interiér vozu je jako vždy kombinací luxusního designu, použitých materiálů a smyslným osvětlením, které si řidič může dle nálady upravovat. Exteriér se pyšní dynamickým profilem se stoupající boční linií, doplněný o výrazné zúžení linie střechy, která vozu dodává nezaměnitelný design.

Budete-li mít zájem o vozy Jaguar nebo Land Rover navštivte autorizovaného prodejce A. Charouz Motors, s.r.o., v jehož autosalonech si přijdete na své.

Reklama