Poslouchejte Rádio Impuls a vyhrajte rychlý internet na doma s Impulsovic tarify

Impulsovic tarify, zdroj: Rádio Impuls

Nejste spokojeni s rychlostí internetového připojení? Přejete si videohovory s vnoučaty bez sekání? Rádi byste se dívali na online seriály ve vysoké kvalitě? Začněte poslouchat Rádio Impuls, zapojte se do každodenní soutěže a vyhrajte rychlé internetové připojení po celé České republice.

Reklama

Rozlučte se s pomalým internetovým připojením

Obtěžuje vás pomalé internetové připojení? Jste odkázáni na lokální Wi-Fi připojení, které zpomalují výkyvy počasí i omezené datové tarify? Přejete si rychlý internet za výhodné ceny?

Sami dobře víme, jak je pomalý internet obtěžující. Pomalé načítání oblíbených stránek, nekonečná čekání při sledování videa i sekání při videohovorech s vnoučaty. Dejte těmto nešvarům sbohem jednou pro vždy a vyzkoušejte výhodné Impulsovic tarify neboli internet od Rádia Impuls.

Vyzkoušejte rychlý internet od Rádia Impuls

Ano, čtete správně, oblíbené Rádio Impuls od 15. srpna nabízí rychlé internetové připojení po celé České republice. Obrovskou výhodou je, že se jedná o kabelový internet. Na rozdíl od Wi-Fi připojení od lokálního distributora nesdílíte rychlost připojení s dalšími uživateli ve vaší lokalitě. Kabelové připojení navíc neovlivní špatné počasí, kterým je déšť, vítr či nahodilé vychýlení antény. Jednoduše řečeno s kabelovým připojením k internetu budete mít za každých okolností rychlý a stabilní internet s rychlostí až 400 Mbps.

Podívejte se, jaké rychlosti a ceny nabízí například internet Bohumín či internet Plzeň a ověřte si, zda jsou Impulsovic tarify dostupné na vaší adrese. K službě lze přiobjednat také internetovou televizi Kuki.

Poslouchejte Rádio Impuls a vyhrajte Impulsovic internetový tarif

Přejete si získat Impulsovic tarif zdarma? Pak poslouchejte rozhlasový pořad Fanda a jeho česká banda, který je vysílán na Rádiu Impuls každý všední den od 15 do 18 hodin. Ve vysílání uslyšíte nejen hezké písničky, zpravodajství a aktuální dopravní situaci, ale také atraktivní soutěže. Právě nyní je v plném proudu soutěž o Impulsovic tarif. Proto si nalaďte Rádio Impuls mezi třetí hodinou odpoledne a šestou večer a poslouchejte pořad Fanda a jeho česká banda, kde se dozvíte více informací.

Kdo stojí za výhodnými Impulsovic tarify?

Speciální nabídku od Rádia Impuls v podobě internetu na doma a internetové televizi Kuki zajišťují společnosti AIM a CETIN. Za obchodní značkou AIM stojí nejrychleji rostoucí poskytovatel internetu v České republice, společnost Planet A. Společnost CETIN je pak provozovatelem veškeré infrastruktury zajišťující perfektní pokrytí 98 % České republiky vysokorychlostním internetem.

Vyzkoušejte internet na doma a podívejte se na nabídku Impulsovic tarifů, nebo poslouchejte Rádio Impuls, zapojte se do soutěže a vyhrajete internetové připojení zdarma.

Reklama