Pohodlné bydlení v montované dřevostavbě

Toužíte prožít klidnou penzi ve svém vlastním a útulném domě? Tyto sny se mohou stát skutečností. Bydlet ve svém lze i bez vysokých finančních nároků.

 

 

 

V průběhu života zaznamenáváme změny životních preferencí. V mládí si přejeme mít kvalitní vzdělání, dobrou práci a následní zabezpečit rodinu. Když všech svých cílů dosáhneme, přijdou zase jiné, na které se upneme. A tak plyne život stále dál. Zhruba v polovině produktivního věku se začneme zabezpečovat na příchod penze, kterou bychom rádi vyplnili aktivitami, které máme rádi, a na které nám přes pracovní vytížení nezbýval čas.

A právě jedním z cílů, jak prožít klidnou penzi, je bydlení ve svém útulném domě. Možná si právě říkáte, že v českých podmínkách a při nízkých důchodech je to nemožné. Opak je pravdou. Nic není nemožné, pokud se dopředu připravíme.

 

Nízkoenergetické dřevostavby

Ideálním řešením, jak penzi strávit ve vlastním domě, je nízkoenergetická dřevostavba v podobě montovaného domu. Tyto stavby vynikají rychlým postavením, nízkými pořizovacími náklady a nízkoenergetickým provozem.

Montované domy jsou zkonstruovány z jednotlivých dřevěných modulů, které lze přizpůsobit přání zákazníka. Podstata takového domu spočívá v tom, že jeho stavba je velmi rychlá. Stavební firma Obelix, která se specializuje na montované domy jednotlivé moduly zhotoví v řádech několika týdnů.

Vybírat lze z několika variant od dodání jen nosné konstrukce, až po dodání modulů, které jsou připraveny k okamžitému bydlení.

Po vyhotovení jednotlivých modulů, je konstrukce dopravena na váš pozemek, kde proběhne závěrečná instalace všech jednotek domu a napojení na inženýrskou síť. Pro představu uvádíme několik fotografií, jak může montovaný dům vypadat.

[flagallery gid=19]

Foto: Obelix.cz

Pořizovací cena

Cena montovaného domu v porovnání s klasickými byty není vůbec drahá. Za přibližně 800 000 Kč pořídíte postavený dům s kompletní exteriérovou a interiérovou úpravou s dispozičním členění 3+kk a s obytnou plochou 70m2.

Navíc díky použití nových technologií a zamezení úniku tepla, jsou tyto domy nízkoenergetické a vy tak ušetříte mnoho financí za vytápění.

Výhodou montovaných domů je jejich dlouhá životnost. Uvádí se až 160 let. V případě, že by se vám dům zdál malý, lez ho vždy kdykoliv rozšířit o další modul.

 

Stavební firma Obelix

Výstavbou nízkoenergetickým domů se již přes 10 let zabývá firma Obelix, kterou naleznete na stránkách www.obelix.cz. Společnosti Obelix nabízí předem stanovené typy domů, ale realizuje i individuální projekty na konkrétní přání zákazníků.

Nezůstaňte jen u snění a přibližte se svému snu. I na stáří lze bydlet důstojně, elegantně a hlavně podle vašich představ.

Reklama