Pohodlí v sedacím vaku

zdroj: www.bedzine.com

Určitě znáte ten pocit, kdy sedíte večer u televize nebo knížky a nemůžete najít tu správnou polohu, při které se uvolníte. Ze špatného sezení vás bolí záda. V leže se naopak špatně čte a bolí za krkem.

Reklama

Co byste ale řekli na posezení, které se pohodlně přizpůsobí vašemu tělu a poskytne mu plnou oporu. A vy v něm můžete sedět nebo polehávat.

 Sedací vaky

Řeč je o sedacích vacích nebo také pytlích, které jsou novým a netradičním bytovým doplňkem. Pro svou oblíbenost si sedací vaky rychle našly cestu do domovů, ale také kaváren. Narazit na ně můžeme také na nejrůznějších kulturních akcích nebo ve společenských prostorách firem. Pro lepší představu, jak taký vak vlastně vypadá, navštivte stránky primabag.cz.

 Pohodlí a opora pro tělo

Sedací vaky si oblíbíte hned po prvním sednutí. Vak se vytvaruje podle vašeho těla a poskytne vám pohodlnou oporu záda, ruce, ale také nohy. Způsobů jak ve vaku sedět je spousty. Od polehávání, přes vzpřímené sezení nebo sezení s nejrůzněji složenýma nohama. Na sedacím vaku se skvěle relaxuje, ale také pracuje. Hlavním požitkem je naprosté uvolnění při sezení. Netrápí vás žádná tvrdá opěradla, ani další neduhy židlí a pohovek.

 Z čeho jsou sedací pytle vyrobeny?

V zásadě rozlišujeme podle druhu potahu na pytle pro vnitřní a venkovní použití. Sedací pytle pro vnitřní použití jsou vyrobeny z umělé kůže nebo textilu. Venkovní vaky se vyrábějí z nylonu, tím pádem jsou více odolné vůči vlhkosti a nečistotám. Samozřejmě, že i pytle s nylonovým povrchem můžeme užívat v interiéru.

Samotným jádrem sedacích pytlů je výplň z malých polystyrenových kuliček, díky kterým jsou vaky tak pohodlné a snadno přizpůsobitelné stylu sezení. Granulátová náplň se nijak sezením nedeformuje. Při pořízení sedacího vaku si také zabezpečte eps kuličky. Můžete je do vaku kdykoliv dosypat, a tím ho udělat tvrdší.

Tip na zpestření interiéru

  • Díky variabilitě různobarevných kombinací lze sedací vaky snadno zakomponovat snad do každého interiéru. Navíc vak můžete sladit s dalšími doplňky. Například běhouny od hobbypredajna.sk nabízí množství krásných vzorů a barev. Klikněte zde a načerpejte inspiraci pro váš byt.
Reklama