Ozdravné pobyty v Lázních Mšené

Podzim je tu a pochmurné počasí a časté přeháňky jakbysmet. Je na čase dát špatným náladám sbohem, pročistit si mysl a nechat odpočinout tělu. A jak jinak nabrat dostatek sil na zimní období, než příjemnou relaxací v lázních.

Jestliže se řadíte mezi milovníky léta a vytrvalý déšť a oblačno vás uvádí do depresí, pak vyrazte do lázeňské obce Mšené-lázně. Ta vás nadchne nejen krásným okolím. V obci se totiž také nachází vyhlášené Lázně Mšené.

Wellness pobyty a ozdravné procedury

Lázně Mšené nabízí mnoho léčebných pobytů, které jsou přímo stvořené pro pár dní strávených s kamarádkou nebo pro relaxační pobyt s manželem.

Skvělým „relaxačním“ nápadem jsou i tematické pobyty v podobě halloweenského, silvestrovského, levandulového či týdnu krásy. Pro milovníky jídla nechybí ani nabídka gurmánských balíčků. A pokud se například kvůli hlídání vnoučat nemůžete na pár dní vzdálit, pak pro vás Lázně Mšené mají připravené jednodenní relaxační pobyty.

 

Dobré jídlo, příjemné ubytování i množství turistických tras

Kromě dokonalého odpočinku se můžete těšit i na výbornou stravu a příjemné ubytování. Snídaně formou švédských stolů a obědy a večeře s možností výběru ze 3 menu značí pohodový pobyt plný dobrého jídla. Navíc se můžete těšit i na salátový bufet.

Lázně Mšené vynikají také komfortním ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových msenepokojích. Jejich součástí je koupelna s WC a nechybí ani TV.

Pro všechny, kteří mají rádi pohyb a společenské aktivity je zde pétanque, ping-pong, kuželky a půjčovna kol. Okolní turistické trasy jsou také vhodné pro oblíbený Nordic Walking.

Pokud toužíte po relaxaci v olejové vinné koupeli, po regeneraci nohou v růžovém zábalu, po odpočinku při masáži a zábalu nebo po kosmetickém ošetření pleti, pak vyrazte do lázní ještě letos.

Čas Vánoc se pomalu blíží, vaše blízké a rodinu proto můžete obdarovat dárkovým poukazem na lázeňský pobyt, léčebné procedury nebo gurmánský balíček. S výběrem vhodného dárkového poukazu vám ochotně poradí recepce nebo obchodní oddělení Lázní Mšené na telefonním čísle: +420 416 866 007 (recepce) nebo +420 416 865 202 (obchodní oddělení).

Fotogalerii zvětšíte kliknutím myší na obrázek.

Reklama