Oslavte 700 let od narození Karla IV. stylovým výletem na Karlštejn!

Letos je tomu přesně 700 let, kdy se narodil jeden z nejvýznamnějších českých panovníků, král český a císař římský Karel IV. K příležitosti uctění jeho památky byly vystaveny korunovační klenoty a po celém území České republiky jsou chystány vzpomínkové akce. Chcete si i vy připomenout tohoto českého panovníka návštěvou sídla, které nechal zbudovat? Pokud se chystáte na Karlštejn, užijte si výlet ještě více stylově, třeba jako král. Jak?

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí unikátní balíčky

Luxusní hotel Karlštejn, který se nachází jen kousek pod hradem u jezu řeky Berounky pro své návštěvníky a zájemce o prohlídky hradu nachystal unikátní ubytovací balíčky. Tento hotel vznikl rekonstrukcí bývalého mlýna. V současnosti nabízí 12 pokojů a celkem 49 lůžek, 2 500 m2 rozlehlý ostrov s altánkem, grilem a venkovním posezením, domácí kuchyní s čerstvými surovinami, vlastním wellness a domácí ZOO. Jaké balíčky jsou v rámci oslav výročí narození Karla IV. připraveny?

Hotel Mlýn Karlštejn
Hotel Mlýn Karlštejn

Balíček 1 – 700. výročí narození Karla IV.

První balíček nabízí ubytování pro 2 osoby ve stylovém dvoulůžkovém pokoji s výhledem na Berounku. Hned po příjezdu obdržíte sklenku vína z vinic, které zakládal Karel IV., na večeři si zajdete do restaurace Karlštejn, kde máte zdarma večeři pro 2 osoby. Snídani je možné vybírat formou bufetu/á la carte nebo formou servisu přímo na pokoj. Po snídani nastoupíte do kočáru, který vás odveze z hotelu přímo na hrad, přesně jako krále. Součástí balíčku je také vstup na unikátní výstavu „Karlštejnský poklad“ na hradě Karlštejn a drobný upomínkový předmět na památku.

Hotel Mlýn Karlštejn
Hotel Mlýn Karlštejn

Balíček 2 – Víkend s císařem Karlem IV.

Také druhý balíček nabízí ubytování na Karlštejně pro 2 osoby a sklenku vína na uvítanou. Rozdíl je ve večeři, ke které se bude servírovat Pečínka Karla IV. (snězte, co můžete). Ráno lze vybírat z několika typů snídaně, včetně donášky na pokoj. Na hrad se opět necháte dovézt kočárem, kde budete mít zajištěn vstup na výstavu „Karlštejnský poklad“. Navíc obdržíte voucher na osvěžující nápoj v řecké Taverně U Ezopa a chybět nebude ani drobný upomínkový předmět. U obou balíčků je možné využít službu pozdního odjezdu.

Pokud byste se chtěli podívat také na další zajímavé turistické oblasti Českého krasu, můžete se podívat ZDE.

Reklama