Optik do domu

Potřebujete nové dioptrické brýle, ale už při pomyšlení na ně upadáte do mdlob? Ano, ceny skel i brýlových obrub se zvyšují, a nemluvě o tom ztraceném čase, který mnozí stráví v optikách bezúspěšně.

 

 

Je pravda, že výběr brýlí v kamenných obchodech je často stresující a z výsledku jsme zklamaní. Většinou nechceme zdržovat a výběr tak urychlujeme nebo naopak přebíráme, vybíráme, až odcházíme s prázdnou. Přitom je nutné si hned na začátku uvědomit, že my jsme zákazníci, a tak není nutné při výběru někam spěchat, stresovat se či ohlížet na ostatní zákazníky. Pokud však trpíte podobnou fobií, pak vězte, že je tu celkem jednoduché řešení.

Optik do domu

Možná už jste slyšeli o této revoluční novince v oboru oční optiky, pokud ale ne, pak mi dovolte vám představit zcela nový a ojedinělý koncept prodeje dioptrických brýlí. Pro neznalé to může znít až trochu utopicky, ale pravdou je, že pokud využijete služeb optického poradce do domu, pak ušetříte čas, peníze a možná i nějaké ty nervy.

Jak služba funguje?

Jako první si musíte objednat setkání s optickým poradcem, které je zdarma a nezávazné. V objednávce nesmíte zapomenout vybrat okres vašeho bydliště a uvést telefonní číslo nebo e-mail. Do 24 hodin jste kontaktováni optickým poradcem a ten si s vámi domluví čas a místo schůzky.

Poté již dorazí k vám domů i s kolekcí brýlí. S výběrem vám po profesionální stránce pomůže nejen samotný optický poradce, ale na pomoc si můžete přizvat i vaši rodinu, která vám brýle jistě kritickým okem taktéž ráda zhodnotí. Vy si tak v klidu a pohodlí domova můžete zkoušet a vybírat.

O slevy ani záruku nepřijdete

Vámi vybrané brýle dostanete do 7 pracovních dní kurýrní službou a ke koupi je samozřejmostí nejen doživotní záruka, ale třeba i věrnostní slevy na další nákup. Pokud budete mít jakýkoliv příspěvek od pojišťovny, pak v tomto případě vše platí jako v kamenných obchodech, příspěvek vám tedy proplatí.

Navíc kompletní brýle můžete získat až o 50 % levněji, než při koupi v kamenném obchodě. Ceny takto koupených brýlí se totiž pohybují stejně jako ceny na internetu. Více informací o novince OptikDoDomu se dozvíte v pořadu Ekonomika+, kde manželé Seidlovi mluví o tom, jak přesně takový optik do domu funguje, a kde se vůbec zrodil nápad tohoto revolučního konceptu.

[vsw id=“2hoA1gQBYNE?“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

Reklama