Nadělte si pod stromeček dovolenou pro celou rodinu v Turčiánských Teplicích

Představy a požadavky na dovolenou u starší a mladší generace bývají často odlišné. Co kdybyste si ale mohli zvolit dovolenou v místě, které nabídne vyžití všem věkovým kategoriím? Tímto místem jsou Turčianské Teplice. Městečko, které leží na úpatí Velké Fatry a je obdařeno přírodním bohatstvím léčivých termálních a minerálních vod.

Rodinu spojují společné zážitky a v poslední době přibývá žádostí na strávení příjemné dovolené seniorů s dětmi a vnoučaty. Cestovní kancelář CK Lotos si na základě těchto přání připravila velmi zajímavou předvánoční nabídku 8 denní dovolené s plnou penzí a dopravou v nově zrekonstruovaném hotelu Vyšehrad.

V Turčianských Teplicích vás čeká odpočinek i zábava

Zdroj: cklotos.cz
Zdroj: cklotos.cz

Turčianské Teplice jsou ideálním místem pro vícegenerační dovolené. Nejen seniorům nabízí léčebné bahenní zábaly, masáže, infrasaunu nebo perličkovou koupel. A příjemné dny lze na dovolené v Turčianských Teplicích zakončit večerem s poslechem živé hudby.

Ubytování v hotelu Vyšehrad se nachází pouhých 10 metrů od pěší zóny, lázní a aquaparku, který je stále k dispozici pro všechny. Město kromě relaxačních možností nabízí také aktivní odpočinek. V létě si můžete zkusit zahrát minigolf, tenis nebo využít cykloturistické trasy. V regionu Turčianských Teplic se nachází Národní park Velká Fatra, který si zaslouží nejednu procházku.

Ani v zimě se tady ale nebudete nudit. Naopak, město nabízí umělou ledovou plochu, lyžařské svahy a také kvalitní běžecké tratě, tedy ideální aktivity před relaxem v parní sauně. Pokud si chcete vyloženě odpočinout a zároveň poznat okolí, pak určitě využijete bohaté nabídky fakultativních zájezdů.

Nabídka pobytu s předprodejní cenou

Zdroj: cklotos.cz
Zdroj: cklotos.cz

Při uhrazení zálohy si lze zájezd do konce listopadu zakoupit s předprodejní slevou. Při využití této nabídky ušetříte až 1 300 Kč. Ceny se slevou za 8 denní pobyt s ubytováním, plnou penzí a dopravou se v závislosti na termínech pohybují od 6 800 Kč až do 7 500 Kč.

Autobus zastavuje ve městech Praha, Kolín, Chvaletice, Přelouč, Pardubice, Vysoké Mýto a Brno, s CK Lotos do Turčianských Teplic se tak můžete vydat ze všech koutů České republiky.

Více informací o dovolené v hotelu Vyšehrad a dalších zájezdech najdete na webových stránkách CK Lotos.

Reklama