Nabídka poštovních schránek je bohatá

Ač se poštovní schránka zdá jako bezvýznamnou věcí, opak je pravdou. Tato kouzelná krabička nám dennodenně přináší čerstvé zprávy, dopisy od našich blízkých, upomínky, složenky a nesmíme zapomenout také na pravidelnou dávku reklamních letáků. Ty jsou u někoho méně a u jiného více oblíbené. Víte ale, jaké poštovní schránky na trhu vůbec existují?

Není poštovní schránka jako poštovní schránka. Vybírat lze z nepřeberného množství. Proto ať už sháníte domovní či bytovou schránku, plastovou či nerezovou, barevnou či bílou, jistě si z bohaté nabídky vyberete tu pravou.

Poštovní schránky v různých provedeních

Zdroj: Kliky-schranky.cz
Zdroj: Kliky-schranky.cz

Co se materiálů týká, pak lze volit poštovní schránky plastové, nerezové, plechové, skleněné a výjimkou v nabídce není ani poštovní schránka v provedení pozinkovaný plech. Materiál vybíráme podle toho, kam poštovní schránku chceme umístit.

Například bytové schránky jsou nejčastěji vyrobené z pozinkované oceli, nerezové jsou zas nejčastěji vidět na sídlech firem. Nerezové poštovní schránky totiž působí reprezentativním dojmem. Plastové jsou velmi často vybírány do vnitřních prostor. Mnohdy je můžeme vidět v kancelářských budovách a na úřadech. Výjimkou však nejsou ani vnější prostory pro umístění plastových listovních schránek.

Originální poštovní schránky nejsou výjimkou

Zdroj: Kliky-schranky.cz
Zdroj: Kliky-schranky.cz

Velmi oblíbené jsou antické poštovní schránky. Ty lze vybírat jak v různých cenových relacích, tak i v různých barvách. Nejčastěji jsou v nabídce v barevných odstínech, jako je měděný antik, stříbrný antik a zlatý antik.

Pro milovníky originality však nechybí ani poštovní schránky v modré barvě či schránky s ornamenty. Nejen obálka a nápisy jako „pošta“ či „noviny“ musí nutně zdobit listovní schránku. Kusové schránky, které jsou určeny na rodinné domy, na stavební firmy a další jiné instituce, jsou mnohdy s extravagantnějšími prvky. Naopak modulové schránky či sestavy schránek určené do panelových domů jsou v nabídce v decentnějším designu.

Reklama