Na zdravotní komplikace nemusíte hned užívat léky z chemických přípravků

Velké množství zdravotních komplikací bohužel nejsme schopni ovlivnit. Některé komplikace mohou přicházet s věkem, jiné obyčejným průvanem, ale ať už se jedná o jakýkoli druh zdravotních komplikací, našemu tělu rozhodně neprospívají. Můžeme ale ovlivnit, jakým způsobem budeme různé zdravotní komplikace řešit.

Mnozí doktoři s oblibou předepisují drahé léky, jejichž složení připomíná chemickou soustavu prvků. Ty mohou tělo ještě více zatížit. Mnohé zdravotní komplikace se ale dají řešit i léky z přírodních materiálů.

 

Na tuto oblast se specializují ve firmě OSKAR Salus

Společnost OSKAR Salus na našem trhu působí již 20 let. Jedná se o ryze českou společnost, která se od svého založení specializuje na distribuci přírodních produktů. V nabídce této společnosti můžete najít velké množství doplňků stravy, zdravotnických prostředků, tradičních léčiv a potravin pro zvláštní lékařské účely čistě na přírodní bázi. V nabídce ale můžete najít také bylinný aperitiv Silphion, který obsahuje 16 bylin pro posílení imunity a lepší zažívání. A jaké produkty jsou nejčastěji vyhledávané?

Bylinný aperitiv Silphion, Zdroj: OSKAR Salus
Bylinný aperitiv Silphion, Zdroj: OSKAR Salus
Samozřejmě léky na nachlazení

Léky na chřipky, nachlazení nebo na menší virózy patří k nejvyhledávanějším druhům léčiv v celé republice. I v této kategorii má společnost OSKAR Salus co nabídnout. Opět se jedná o přírodní variantu pro lék na nachlazení. Konkrétně o produkt Tanneblut z Černého lesa. Toto bylinné tonikum se využívá proti rýmě, kašli a nachlazení, i pro zbavování hlenu v dýchacích cestách již více, než 85 let. Jeho účinky jsou tedy prokázané!

 

Kloubní potíže jsou bohužel také časté

Dalším druhem zdravotních komplikací jsou problémy s klouby. Bolest kloubů se bohužel s věkem stupňuje a není snadné jí zmírnit. Chemické léky proti bolesti při dlouhodobém užívání vašemu tělu příliš neprospějí. Naštěstí i zde má OSKAR Salus přírodní řešení. Tím je hned několik produktů kloubní výživy, které klouby dokáží posílit a tím zbavují bolesti. Co se může stát při zanedbání péče o klouby, se můžete dozvědět zde.

 

Reklama