Kuchyň není nafukovací

Právě kuchyně je srdcem naší domácnosti a ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Proto by měla být naše kuchyň ozdobou celého bytu. Jenže částka za pořízení nové kuchyně se šplhá až do horentních sum, a tak nám často nezbývá nic jiného než začít šetřit.

 

Narazit na moderní kuchyňskou linku dnes není nic nemožného. Jenže měli bychom mít na paměti, že praktičnost nesmí ustoupit nad moderností. Je totiž hrozně jednoduché podlehnout novinkám, které jsou hezké jen na oko.

Obejít si tedy kuchyňská studia je jedna věc, ale přeci jen tam narazíme pouze na pár těch nejvychytanějších a nejexkluzivnějších kuchyní. Ovšem kam pak dáme všechny naše hrnce, plechy, pánvičky, mouky a mnoho dalšího, je otázka nevyřešitelná.

Úložné prostory především

Není tedy nad to nabrat si i nějaké ty nové katalogy domů a projít si všechny možnosti, které máme. I úložné prostory mohou mít spoustu vychytávek, které nám vyřeší problém, že kuchyň není nafukovací.

A například také kuchyňské skříňky až do stropu nemusí být špatný nápad a vytvoří vám tak další a další prostory, kam můžete uložit méně používané nádobí, které se neobjevuje na vašem stole zrovna denně.

Kuchyň musí být praktická

Vaše kuchyň by měla být nejlépe rozdělena do několika částí. Oddělena by měla být mycí zóna od pracovní, potravinové, ale i již zmiňované úložné. Zapomínat byste také neměli na praktické pomocníky v podobě myčky, parní trouby a dnes již nepostradatelné mikrovlnky.

Vsadit můžete buď na profesionály, kteří vám vytvoří návrh podle vašich snů a přání, anebo na svoji intuici a poskládat si tak kuchyň ve vlastní režii.

Zkuste se i vy inspirovat kuchyněmi od albero.sk, a třeba právě tam najdete ten správný mustr pro vaši kuchyni. Tak klikněte zde a uvidíte víc.

Reklama