Koženou sedačku ANO či NE?

Sehnat po všech stránkách vám vyhovující sedačku do obývacího pokoje dá někdy pěkně zabrat. Nakonec stejně vždy zjistíme, že právě kožená sedačka by byla ta pravá. Jenže ne vždy už je tak příznivá i cena a hlavně představa o jejím čistění.

 

 

Nabídka kožených sedaček je veliká, jednak můžete vybírat z velkých a prostorných, kam jistě velice snadno usadíte celou návštěvu, ale naopak sháníte-li něco střídmějšího, pak se můžete poohlédnout po menší sedací soupravě.

Jak čistit koženou sedačku?

Čistění není zas tak odlišné od jiných materiálu. Základním pravidlem je každý týden koženou sedací soupravu či křeslo vysát, poté zlehka navlhčeným kouskem látky celý povrch přetřít. Použít můžete specializovaný přípravek na kůži, který je běžně dostupný ve všech větších supermarketech. Poškození vaší kožené sedačky můžete také předejít tím, že ji nebudete umisťovat v těsné blízkosti radiátoru. Od topení by měla být alespoň 30 cm. A obecně přímé sluneční světlo kůži zcela nesvědčí.

A kde koupit takovou luxusní koženou sedačku, kterou vám bude závidět každá návštěva? My hledali za vás a narazili jsme na jeden moderní obchod Carelli, kde naleznete nejen stylové kožené sedací soupravy, ale také italské či anglické kožené sedačky. Vybírat můžete z nepřeberného množství nabídky, a pokud zrovna nesháníte celou sedací soupravu, pak se můžete pokochat a vybrat třeba jen kožené křeslo, které zajisté bude hlavní dominantou vašeho obývacího pokoje. Celý styl si pak můžete doplnit i moderním designovým konferenčním stolkem.

Reklama