Kožené sedací soupravy s ušákem oceníte vy i vaše návštěvy

Přemýšlíte nad nákupem kožené sedací soupravy? Na výběr máte mnoho možností, které vám dovolí zařídit si stylově moderní byt barevnou sedačkou z kůže, rozkládacím koženým gaučem, stylovou sedací soupravou v anglickém stylu anebo celým setem sedačky, který je doplněn o křesla typu „ušák“.

Vybírat si můžete nejen z mnoha barevných kombinací, tvarů, ale i designu. Hranaté tvary, zaoblená místa, případně sedačka do rohu vytvoří z každého obýváku či pracovny útulný kout, v němž se budete dobře cítit nejen vy, ale i vaše návštěvy.

Sedačky z kůže jsou dnes dostupné pro každého

Kupříkladu rozkládací kožené sedačky se pohybují již v cenových rozpětích začínajících blízko u deseti tisíc. Samozřejmě se můžete dopídit i kožených souprav za mnohanásobně vyšší ceny. Tyto typy patří do reprezentativních prostor, kde se počítá s honosnými setkáními, urozenými návštěvami či schůzkami velmi důležitého rázu. Výhody kožených sedaček spočívají především v jejich pohodlném designu, velice snadné údržbě a dlouhé životnosti. Každý, kdo někdy zkoušel čistit obyčejný gauč a pak koženou sedačku, ví, jak propastný rozdíl to je. Kůži prostě jenom otřete a hned vypadá jako nová. Prach ani kapaliny či zbytky jídla po neukázněných dětech či hostech kůži nevadí.

Rozkládací kožené sedací soupravy se vejdou úplně všude

Trápí vás nedostatek místa? Rozkládací sedací soupravy jsou ideálním pomocníkem, jenž perfektně plní funkci odpočinkového nábytku i prostoru pro spaní. Výhodou mnohých rozkládacích gaučů je i existence úložného prostoru, do kterého se pohodlně vejde ložní prádlo, peřiny, lůžkoviny a další textilie. Pokud potřebujete zařídit malou garsonku svému potomkovi, jistě oceníte praktickou stránku věci. Sedací souprava jako dárek do startovacího bytu musí ocenit každý!

Reklama