Koupelnový textil vévodí naší koupelně

Jako žena si velmi potrpím na estetický vzhled naší domácnosti. Mé děti a muž mi již tvrdí, že to s těmi všemožným doplňky a designovými kousky přeháním, já ale tvrdím opak. Nikdo mne totiž nepřesvědčí o tom, že není hezké, aby doma vše ladilo a vypadalo jako ze škatulky.

V poslední době jsem se tak vrhla se svými estetickými vlohy na naši koupelnu, která dle mého názoru prahla po tom, čemu se říká koupelnový textil. Ano, bylo to přesně to, co naší koupelně chybělo a co jí až nyní dodalo opravdový šmrnc. Pořídila jsem si tak naprosto luxusní sadu ručníků a osušek, které jsou z 100% bavlny a navíc v mé milované azurové barvě.

Koupelnový textil miluji

Když můj muž přišel nedávno domů a spatřil mé nové ručníky, jen nemístně zakroutil hlavou a vlezl si do vany. Když z ní ovšem vyšel, zaslechla jsem z jeho úst po dlouhé době upřímnou pochvalu za tak příjemné a měkké ručníky, které jsem pořídila. Odvětila jsem mu, že koupelnový textil miluji, tudíž velmi dobře vím, kde a jak mám nakupovat. K těmto slovům se již sice nevyjádřil, ale jeho potutelný úsměv, ze kterého čišela blaženost z toho, že ho po koupeli čekala příjemná odměna v podobě vyhřátého hebkého ručníku, mluvil za vše. A to ještě neviděl a hlavně nezkusil tu kouzelnou žínku, která visela přímo vedle ručníků. A co teprve bude říkat syn, až uvidí tu skvělou osušku s kapucí, která ho po koupeli dokonale zahřeje?

Vše musí ladit i mimo dům

Možná si někdo pomyslí, že jsem naprostý blázen, ovšem jsem zastáncem toho, že vše musí ladit i mimo práh našeho domu. Tudíž jsem velmi nečekaně pořídila na naší letní dovolenou i plážové osušky, jak jinak než v mé oblíbené azurové barvě. Koupelnový textil nemusí vévodit čistě jen koupelně, není tomu tak? V našich zavazadlech tak rozhodně pro všechny tři členy rodiny nechyběla plážová osuška, která by neladila k našim domácím ručníkům.

Reklama