Korálky pro vaše staré oblečení

Opožděné jaro přeci jen dorazilo a my se tak konečně můžeme zbavit zimních bund a oprášit ze šatníku naše staré jarní kousky. Jenže móda se mění na každou sezónu jak na běžícím páse a my s ní často nestíháme držet krok.

Výměna šatníku totiž stojí mnoho času a hlavně i financí. Proto co tak místo nového oblečení dopřát tomu starému raději inovaci. Stačí si udělat alespoň jedno kreativní odpoledne a ve vaší skříni se objeví nové vylepšené kousky, kterými zaručeně uděláte díru do světa.

I když ne každý byl políben tou správnou múzou, a tak pro mnohé z nás je představa  přešívání starého oblečení na nové noční můrou. Ovšem i ti, co považují své ruce za spíše levé, si mohou díky všemožným druhům korálků poupravit třeba starý vybledlý svetr na zcela nový kousek. A to poměrně jednoduchým způsobem.

Existuje neskutečné množství, ať už internetových či kamenných obchodů, kde nakoupíte korálky všech druhů. Proto zaujmou-li vás broušené korálky, pak určitě vyzdobí vaši obnošenou halenku, kterou jste již dávno odepsali. Pokud však vylepšit potřebuje spíše váš poněkud už nudný svetr, poohlédněte se po dřevěných korálcích, které vám zaručeně splní to, co hledáte.

Pro větší „experimentátory“ jsou tu ale i další druhy jako mačkané korálky a plastové korálky. I ty vám udělají radost třeba na staré a už nemoderní sukni. Pokud však fandíte barvám a černá je vám zcela cizí, pak si lze koupit i různé korálkové směsi, které vám na oblečení vytvoří třeba celou rozkvetlou louku.

Víkend se nám v počasí opět trochu pohorší, tak si zkuste udělat v neděli ve vašem obýváku kreativní dílnu, a v týdnu už vám mnozí budou závidět vaši novou a hlavně zaručeně originální jarní módu. Na příští týden nám totiž opět hlásí vysoké teploty a meteorologové tak slibují, že na teploměru uvidíme až 26 stupňů Celsia, tak toho patřičně využijte i vy.

Reklama