Konec omezení ve sportu kvůli zranění! Vyzkoušejte motodlahu

zdroj: pixabay.com

Koleno si můžete zranit jednoduše a následná léčba bohužel trvá poměrně dlouho. Je nutné se zaměřit na kvalitní péči – operace, rehabilitace a klid. Chcete pro koleno udělat něco navíc? Vyzkoušejte motodlahu a urychlete návrat k vašemu oblíbenému sportu.

Reklama

Správná rehabilitace

Jestli je zranění kolene i váš případ, tak víte, jak je léčba nepříjemná. Velmi často je nutné podstoupit operaci, ke které se následně váže pooperační rehabilitace. I když je operace poměrně jednoduchá, tak nezahálejte. Zapůjčením motodlahy přispějete k efektivnější léčbě.

Začátek léčby neuspěchejte, koleno je v této fázi citlivé na pohyb. Je nutné ho rozhýbávat pomalu a velmi šetrně. Uvolňování čéšky a propínání kolene se provádí pozvolna. Používá se minimální zátěž s častým opakováním. Rehabilitace operovaného menisku trvá cca 12 týdnů. Po operaci se připravte na pravidelné cvičení s fyzioterapeutem – 2x denně. Při cvičení se dozvíte základní informace, jak se o koleno starat a jak s ním hýbat. Jako podpůrná léčba se používá vodoléčba (vířivka) či elektroléčba. K domácím účelům je pak ideální motodlaha, která vaší léčbu zrychlí a zpříjemní.

Proč vybrat motodlahu?

Motorová dlaha je ideální podpůrnou léčbou pro ty, kteří se chtějí vyhnout nepříjemným následkům zranění. Motodlaha zajistí nepřetržitou, efektivní a bezbolestnou léčbu. Díky motodlaze se snižuje spotřeba léků proti otokům (či bolesti), jelikož koleno bude dostatečně zregenerované. Cvičení potlačí otoky, zahojí chrupavky a vaziva a dojde k správné cévní a lymfatické cirkulaci měkkých tkání okolo kolenního kloubu.

Motodlaha je velmi oblíbená u sportovců, kteří se nechtějí vzdát aktivního života. Svojí léčbu si s tímto přístrojem zpříjemní a hlavně zkrátí.

Jak a kdy používat?

Motodlahu lze používat 3x – 4x denně, celkem až 3 hodiny. Délka zapůjčení se odvíjí od závažnosti zranění, v průměru je to 2-3 týdny.

Nejvhodnější typ motodlahy je Artromot K1

Motodlaha Artromot, zdroj: www.pujcovnamotodlahy.cz

Pro domácí použití doporučujeme typ Artromot K1. Tento model je velmi jednoduchý a dokáže ho ovládat každý. K motodlaze je dodávaný ovladač, který je uživatelsky velmi přívětivý, takže se nemusíte obávat složitého nastavování. Samotná motodlaha je také nenáročná, nastaví se na anatomické rozměry pacienta tak, aby byla pohodlná. Končetinu pomalu rozpohybuje v rozmezí -10° v extenzi do 120° ve flexi. Rychlost je regulována plynule (až do 200° za minutu). Rozsah si pacient reguluje sám.

K motodlaze dostanete botu, podpěry na lýtko a stehno a protiskluzovou podložku. Pro koho se Artromot K1 hodí? Pro pacienty, kteří jsou po plastice vazů, po korekční osteotomii, po operativní výměně svalů či totální endoprotéze kolene nebo kyčle.

Zapůjčení a vrácení motodlahy

Na stránce www.pujcovnamotodlahy.cz si vyberte typ motodlahy, která se hodí k vašemu zranění. Po objednání si ji můžete v Praze vyzvednout sami nebo nechat poslat kurýrem. Motodlaha váží 11 kg a převoz v kufru je jednoduchý. U týdenního pronájmu motodlahy je dovoz po Praze zadarmo. Zvolíte-li delší pronájem, tak je doprava zdarma i na území Středních Čech. Dovoz obsahuje také instalaci a zaškolení. Do ostatních míst ČR je dovoz zajištěn firmou Geis. Půjčovné se platí až v den, kdy chcete motodlahu vrátit, kauce se neskládá. Chcete-li motodlahu vrátit, tak zavolejte na číslo uvedené na www.pujcovnamotodlahy.cz a další den ji předáte kurýrovi Geis.

Cena

Denní sazba zapůjčení jednoho kusu motodlahy činí 250 kč s DPH. Od 31. dne je to 220 kč za den.

Chcete si motodlahu půjčit?

Zavolejte na číslo +420 602 155 136 nebo napište e-mail na info@proormedent.cz. Společnost Proormedent s.r.o. se vám v následujících dnech ozve a vy se už za pár dní můžete věnovat domácí rehabilitaci.

Komerční sdělení

Reklama