Když je potřeba pomoci…

Stáří dokáže být krásné, ovšem ne vždy tomu tak je. Lidské tělo není stroj, který bude perfektně „pracovat“ neustále. S věkem se mohou objevit nemoci, které člověka mohou vyřadit z běžného života a dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc druhých. I tyto velmi složité situace je možné řešit a to nejlépe tak, že si necháte pomoci od profesionálů. S nabídkou komplexních služeb přichází Agentura Slunečnice. Jak spolupráce s ní vypadá?

 Proč a kdy služby agentury využít

Agentura Slunečnice nabízí služby, jejichž podstatou je zvládnutí péče o seniory doma. Agentura zaměstnává pečovatelky s bohatou praxí, které zajistí péči o svěřenou osobu v její domácnosti. Tento druh péče je určitě pro nemocnou osobu i pro její rodinu příjemnější. Vše se odehrává v domácím prostředí, které osoba důvěrně zná. Služby pečovatelek je vhodné využít ve chvíli, kdy už péči nejste schopni (a to už z jakéhokoliv důvodu) zvládnout.

Zdroj: Agslunecnice.cz
Zdroj: Agslunecnice.cz

Jak péče vypadá?

Nejdříve je třeba přesně určit všechny potřeby, které daná osoba má, aby mohla být péče správně nastavena. Pečovatelky mohou pomoci s hygienou, podáváním léků i jídla a dalšími úkony. Aby byla péče o seniory pro vás i pečovatelky snazší, je vhodné se zamyslet nad tím, jaké pomůcky si pořídit. Můžete si například půjčit nebo zakoupit polohovací lůžko, nepropustné podložky do postele, případně i pleny, pomocná madla ve vaně, vozík a vhodné jsou i speciální hygienické přípravky jako masti na proleženiny apod. S výběrem těchto doplňků vám samozřejmě pečovatelky pomohou. Agentura je schopna zajistit péči v domluvených hodinách i nonstop.

Zdroj: Agslunecnice.cz
Zdroj: Agslunecnice.cz

Agentura Slunečnice nabízí pečovatelské služby v rámci Prahy a jejího blízkého okolí. Spojit se s ní můžete na oficiálních internetových stránkách agslunecnice.cz, kde najdete detailní popis nabízených služeb i ceník péče o seniory.

Měli byste také vědět, že existují i jiné, než pečovatelské služby. Někdy je možné pomoci i přítomností a vlídným slovem jak? Podívejte se sem.

Reklama