Jaké byly letošní „Myslivecké hody“ v Hati?

Stalo se již tradicí, že akce, na které Vás zveme, také většinou osobně navštívíme. Chceme se tak s našimi čtenáři podělit o atmosféru a zážitky. Byl slunný sobotní den 10. září 2011. Zamířila jsem do obce Hať –  do areálu Hanysovy chaty na hrázi.

 

 

Konaly se tam již třetí „Myslivecké hody“, jehož pořadatelem byla Myslivecká společnost Hubert Hať. Začátek  byl  v 10:00 hodin a jak jsem se dozvěděla, mnozí spojili „příjemné s užitečným“. Nemuselo se vařit a rodina si udělala výlet do krásné přírody.

Nabízela se zvěřinová jídla jako kančí se zelím a knedlíkem, zvěřinový guláš, srnčí na smetaně s knedlíkem. Jako sladká tečka byly domácí koláče.  Pro gurmány se navařilo okolo 500 porcí. Lidé stále přicházeli a odcházející „chválili  a chválili“. K příjemné atmosféře přispěla reprodukovaná hudba, střelba ze vzduchovky či kolo štěstí. No a koho výhra minula, mohl se utěšit příslovím „Smůla ve hře, štěstí v lásce“.

Kromě zvěřinových dobrot za ochutnání určitě stály douzované klobásy s vlídnou pánskou obsluhou.

Již nyní se těším na příští rok a určitě nejsem sama.

[album: http://www.i-senior.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/Myslivecke hody Hat/]

 i-Senior.cz

Reklama