Ideální čas zajet do termálních lázní

Počasí za oknem je tak akorát na deku, čaj a dobrou knížku. Vyhlídky na teplá slunná rána jsou na dlouhou dobu opět pryč a nám teď nezbývá nic jiného než přečkat zimu. Co si ji takhle ale trochu zpříjemnit a zajet si do termálů.

 

 

Ať už toužíte po tom vyhřát si klouby, nechat si namasírovat ztuhlá záda, vyzkoušet rašelinový zábal, v sauně vyplavit škodliviny z těla nebo si prostě jenom odpočinout, pak tak udělejte. Lázeňské pobyty již dávno nejsou doporučovány pouze po náročnějších operacích a hlavně také nestojí majlant.

Do termálních lázní se slevou

Se vznikem slevových portálů jsme se i my Češi naučili nakupovat hromadně se slevou. Ač z počátku této novinky se občas objevili „vykukové“, kteří sice nabízeli ubytování v hotelích s výraznou slevou, ovšem ve výsledku zákazník zjistil, že hotel již dávno neexistuje nebo že si prostě jen koupil zajíce v pytli. Dnes tomu však již není, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Dlouho jsem odolávala a bála se, abych nenaletěla, ovšem jednou vyzkoušíte pobyt v termálních lázních za polovinu a už nikdy nepojedete za plnou cenu. Pokud však nenarazíte na takové lázně, hotel či penzion, který vás natolik uchvátí svými službami, prostředím a atmosférou, že se pro vás stane pravidelným místem pro odpočinek.

Úspora peněz, kterou nám dnes slevové portály přináší, je opravdu veliká. Ale nejen to. Také čas nám šetří tyto portály. Představte si, že byste museli hledat na internetu sami.

Nejdříve byste si tak vybrali lokalitu, kam vyrazíte. Rozhodli byste se třeba pro západ České republiky. Poté by nastal výběr konkrétního města, zda raději volit Mariánské Lázně nebo Karlovy Vary. To stále nekončíme. Po městě přijde na řadu hotel nebo raději rodinný penzion? A jaké procedury si zvolit?

Celého tohoto martýria jste ušetřeni, pokud si projedete slevové portály. Stanovíte si buď cenový limit, lokalitu nebo obojí a hledáte. Narazíte-li na nějakou pro vás lákavou nabídku, stačí na ní kliknout a hned vidíte, jaký komplexí balíček služeb by vám byl poskytnut. Podle toho se rozhodnete a koupíte. Ovšem pozor, pokud jsem vás nalákala na prodloužený víkend do termálů, nezapomeňte si před koupí voucheru na lázeňský pobyt ověřit, že ve vámi požadovaném termínu mají volno.

Reklama