Hubněte po padesátce s výživovým poradcem

S přibývajícími léty nám mnohdy přibývají i kila. Jenže hubnutí po padesátce už nejde tak snadno jako před třiceti lety. Metabolismus se zpomaluje a spotřeba energie snižuje. Nechceme-li tak skončit s vážnými zdravotními problémy, je nutné svou váhu udržet v normě.

 

 

Po padesátce se mnoho žen a mužů potýká s nadváhou, která postupem času může přejít až do obezity. S kily navíc se občas perou i ti, kteří se celý život pyšnili štíhlou postavou. To, že jdou po padesátce kila nahoru, však velmi často není ani vaše vina. Hlavním viníkem je zpomalování metabolismu.

 

Lehká strava a pravidelný pohyb je základ

Základní radou, jak bojovat proti přibývajícím kilům, je odlehčená strava a pravidelný pohyb. Ač se to zdá jako klišé, je nutné ho neustále opakovat. Přehoupl se váš věk přes padesát a začínáte na sobě cítit pár kil navíc, pak se rozhodně neděste. Uberte ze svého jídelníčku tzv. kalorické bomby a zařaďte raději lehčí jídla.

Dopřejte si místo velké porce přílohy, pořádný kus masa se zeleninou. Pravidelně doplňujte vitamíny čerstvým ovocem a džusy. Sladké buchty a zákusky si nechte maximálně na nedělní oběd s rodinou. Pár tipů na dietní jídelníček najdete na webu Tukozrout.cz. K tomu všemu přidejte pohyb. Postačí každodenní procházky, ke kterým můžete využít trekingové hole. Oblíbeným sportem ve vyšším věku je také cyklistika a plavání.

 

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com
Nebojte se hubnout s výživovým poradcem

Pokud však svůj boj s kily pomalu ale jistě prohráváte, pak přichází na řadu výživový poradce. Mnozí se odborné pomoci bojí. Ovšem není vůbec čeho. Překonejte strach a vyhledejte pomoc od zkušených dříve, než se vaše ručička na váze přehoupne do obézních čísel. Pamatujte, že s každým kilem je hubnutí těžší.

Do hubnutí se pusťte se známou značkou, která je ověřena nejen léty, ale především spokojenými a úspěšnými klienty, jako je například NATURHOUSE. Ti nabízí konzultace na 70 pobočkách po celé České republice, proto se nemusíte obávat žádného velkého dojíždění. Konzultace na pobočkách jsou zdarma, a to včetně diagnostiky těla a sestavení jídelníčku na míru. Vy si tak můžete pouze uhradit podpůrné produkty, se kterými je hubnutí snazší. S výživovým poradcem budete stále ve styku a v případě potřeby vám bude k dispozici.

 

Vězte, že každé tělo je jiné, proto rozhodně nespoléhejte na to, že dieta vaší přítelkyně bude 100% fungovat také na vás. Raději vyzkoušejte konzultaci zdarma přes www.snadne-hubnuti.eu, kde stačí vyplnit vaše jméno a telefonní číslo do formuláře. Uvidíte, že po první konzultaci strach opadne. Naopak se velmi rychle začnete těšit z úbytku kil.

Reklama