Hotelový komplex Sentido Oriental Dream

Dnes jsem se rozhodla podělit se s vámi o svojí zkušenost. Najít recenzi na ten či onen hotel ať už v Česku nebo v zahraničí není nic složitého. Často se však jedná o rozporuplné komentáře, které vám nakonec stejně moc neporadí. Proto vám dnes přináším pohádkový hotel Sentido Oriental Dream Resort.

Kdo tento luxusní resort navštívil, dá mi jistě za pravdu, že v tomto komplexu to rozhodně nebyly vyhozené peníze. Hotel se nachází u překrásné pláže, kde najdete kombinaci jak písčité tak i oblázkové. A to že se jedná o opravdový luxus, podtrhují i bary, které lemují celou pláž. Samozřejmostí jsou také lehátka, slunečníky a plážové osušky, což oceníte již doma při balení kufru.

All Inclusive

Patříte-li k těm, kteří bez nálepky „all inclusive“ nedají ani ránu, pak jistě nemá cenu představovat. Pokud jste ale spíše ti, co se rozhodují, zda neušetřit a jet na dovolenou bez jídla či pouze s polopenzí, pak věřte, že celodenní přísun jídla a pití se vám hnedka zalíbí. Právě v komplexu Sentido Oriental Dream se nachází tři restaurace, pět barů, kavárna, internetový koutek, nákupní galerie, kadeřnictví a v neposlední řadě také diskotéka. Takže z jídla a pití si vyberou i ti náročnější. Nabídka je totiž opravdu veliká.

Zábava

I přestože by se mohlo na první pohled zdát, že se jedná o odlehlý hotelový komplex, uvidíte, že za celý pobyt z něj nebudete chtít vystrčit ani nos. Každý den budete mít, co „na práci“. Ať už se rozhodnete trávit celý den na pláži u moře, nebo dáte raději přednost jednomu z několika bazénů. Zatoužíte-li po jiném sportu než je plavání, pak si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal, tenis, nebo si dát rozcvičku ve fitness. Večer jistě oceníte také kulečník, minigolf, lázeňské centrum či saunu. A pokud přeci jen se začnete poslední dny nudit, můžete vyrazit na jeden z mnoha výletů, které jsou vám nabízeny.

Ať nepěju jen samou chválu, přece jen by se tu našla pro některé jedna z nevýhod. I přestože pláž nadchne jak „kamínkáře“, tak i milovníky písku, do moře je vhodné vstupovat pouze s obuví do vody a to kvůli korálovému podloží. To ovšem zase ocení ti, co si do kufru přibalí i potápěčské brýle a šnorlch.

Pokud se inspirujete naší recenzí hotelu, pak nezapomeňte že komplex Sentido Oriental dream se nachází v Egyptě 40 km od letiště Marsa Alama, a už právě tato poloha slibuje luxus a nezapomenutelné zážitky.

Reklama