Hodinky od módních návrhářů

Hodinky jsou již od nepaměti neodmyslitelně spjaty s módou a jistou dávkou luxusu. Hlavně muži si velice potrpí na jejich vzhledu a celkovém designu. Správná značka hodinek o vás řekne víc, než si myslíte. A my vám dnes představíme dvě významné z velkého nabízeného množství všech značek.
Hodinky Fossil

Americká módní a designová značka Fossil nabízí hodinky už od konce 20. století. Hlavními jejími rysy je jednak neokoukaný design, ale hodinky Fossil vynikají i svým výrazným citem pro detail. Ne jeden muž jistě ocení inovativnost a hlavně známost po celém světě. Pokud chcete svým dětem či vnoučatům dopřát kousku té kvalitní a poctivé práce, pak se zkuste podívat a pořiďte si hodinky Fossil.

 

Hodinky Michael Kors

Stejně jako značka Fossil, tak i Michael Kors se zaměřuje na módní průmysl a návrh šperků a oděvních doplňků a hodinek. Rovněž elegantní hodinky od značky Michael Kors skloubí americký a evropský módní styl. Tato značka nabízí dámské a pánské hodinky, jak společenské modelové řady, tak i sportovní a volnočasovou kolekci. Pro lepší představu se na hodinky od Michaela Korse podívejte zde.

 

Kosmetika Cougar

Aby si ženy přišly na dávku luxusu, je pro vás určena výběrová kosmetika Cougar, která je určená především pro ženy, které vyžadují vysokou kvalitu a nejsou zvyklé na kompromisy.

Kosmetika je Cougar existuje teprve krátce, od roku 2012, nicméně již nyní disponuje širokou nabídku kosmetický přípravků. Od hydratačních a anti-age krémů, přes dekorativní kosmetiku, až po přípravky na bělení zubů nebo tělový make-up.

Reklama