Hledáte bydlení pro pohodové stáří? Najdete ho Na Vackově!

Bytový dům na Vackově, zdroj: www.byty.navackove.cz

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Možná tomu tak bylo, ale situace se diametrálně změnila. Se změnou bydliště si nedělá vrásky především mladší generace, u starších lidí však přesto převládá jiný názor. Zvyk je železná košile a jen málokdo se v druhé polovině života rozhoupe k tak významnému kroku. Jste na tom podobně?

Reklama

Pokud setrváváte na adrese, která vám přestala vyhovovat již před lety, nebojte se udělat krok kupředu. Vždyť v novém bytě můžete bydlet dalších dvacet, třicet let – tak jaké pak dožívání? Jen musíte důkladně zvážit pro a proti nového bydlení. V případě projektu Byty Na Vackově jednoznačně převažují výhody.

5 hlavních důvodů, které by vás měly přimět k přestěhování

Jaké nejčastější důvody uvádí zástupci starší generace, kteří se rozhodli přestěhovat? Lidé ve věku nad 50 let většinou mění větší bydlení za praktičtější byt s menšími dispozicemi. Mnozí z nich pak hledají klidnější lokalitu s dobrými možnostmi volnočasového vyžití. A některým jde čistě o změnu, díky které opět získají chuť do života.

Specifickou skupinou jsou senioři hledající atraktivní investiční příležitost. Pořizují si byty s velkým potenciálem, které jednou předají potomkům.

Interiér bytu na Vackově, zdroj: www.byty.navackove.cz

Roli samozřejmě hrají také občanská vybavenost a dopravní dostupnost. O kvalitě života řady lidí v důchodovém věku rozhodují právě tato kritéria. Mít v blízkosti bydliště všechny potřebné služby je pro ně zásadní.

Proč se zajímat o nové byty na Horním Žižkově?

Bydlení na Vackově realizuje renomovaný tuzemský developer Metrostav Development, jehož mnohé stavby se v minulosti dočkaly prestižních ocenění. Projekt čítající pět objektů nabídne zájemcům celkem 342 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Prostor bytových jednotek byl volen s ohledem na maximum přirozeného denního světla a vzdušnost. Interiéry doplní kvalitní zařízení, o jehož konkrétní podobě rozhodnou budoucí majitelé sami.

Nové byty Praha 3 vyrostou v perspektivní lokalitě, která v následujících letech prodělá velké změny. Na západní straně Horního Žižkova vyroste nové městské centrum a nabídne vynikající občanskou vybavenost. Vackov naopak zůstane klidným místem s jedinečným geniem loci.

Developerský projekt bytů na Vackově, zdroj: www.byty.navackove.cz

Kultura, relaxace i aktivní odpočinek

Komfortní byty obvykle svádí k tomu, aby v nich obyvatelé trávili většinu času. Vackov však doslova nabádá k výletům za kulturou a procházkám v příjemném prostředí plném zeleně. Malebný park Žižkovské pece, ikonický žižkovský vysílač, charismatické kino Aero, Olšanské hřbitovy, spousta vyhlášených restaurací a další skvělá místa jsou, co by kamenem dohodil. Aktivní senioři stoprocentně ocení přilehlou cyklostezku na Kralupské dráze.

Pokud vás jedinečná šance na velkou životní změnu zaujala a chcete se dozvědět více o projektu a možné pomoci s financováním bydlení, podívejte se na stránky projektu na byty.navackove.cz.

Reklama