Hledáte bydlení pro pohodové stáří? Najdete ho Na Vackově!

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Možná tomu tak bylo, ale situace se diametrálně změnila. Se změnou bydliště si nedělá vrásky především mladší generace, u starších lidí však přesto převládá jiný názor. Zvyk je železná košile a jen málokdo se v druhé polovině života rozhoupe k tak významnému kroku. Jste na tom podobně?

Pokud setrváváte na adrese, která vám přestala vyhovovat již před lety, nebojte se udělat krok kupředu. Vždyť v novém bytě můžete bydlet dalších dvacet, třicet let – tak jaké pak dožívání? Jen musíte důkladně zvážit pro a proti nového bydlení. V případě projektu Byty Na Vackově jednoznačně převažují výhody.

5 hlavních důvodů, které by vás měly přimět k přestěhování

Jaké nejčastější důvody uvádí zástupci starší generace, kteří se rozhodli přestěhovat? Lidé ve věku nad 50 let většinou mění větší bydlení za praktičtější byt s menšími dispozicemi. Mnozí z nich pak hledají klidnější lokalitu s dobrými možnostmi volnočasového vyžití. A některým jde čistě o změnu, díky které opět získají chuť do života.

Specifickou skupinou jsou senioři hledající atraktivní investiční příležitost. Pořizují si byty s velkým potenciálem, které jednou předají potomkům.

Interiér bytu na Vackově, zdroj: www.byty.navackove.cz

Roli samozřejmě hrají také občanská vybavenost a dopravní dostupnost. O kvalitě života řady lidí v důchodovém věku rozhodují právě tato kritéria. Mít v blízkosti bydliště všechny potřebné služby je pro ně zásadní.

Proč se zajímat o nové byty na Horním Žižkově?

Bydlení na Vackově realizuje renomovaný tuzemský developer Metrostav Development, jehož mnohé stavby se v minulosti dočkaly prestižních ocenění. Projekt čítající pět objektů nabídne zájemcům celkem 342 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Prostor bytových jednotek byl volen s ohledem na maximum přirozeného denního světla a vzdušnost. Interiéry doplní kvalitní zařízení, o jehož konkrétní podobě rozhodnou budoucí majitelé sami.

Nové byty Praha 3 vyrostou v perspektivní lokalitě, která v následujících letech prodělá velké změny. Na západní straně Horního Žižkova vyroste nové městské centrum a nabídne vynikající občanskou vybavenost. Vackov naopak zůstane klidným místem s jedinečným geniem loci.

Developerský projekt bytů na Vackově, zdroj: www.byty.navackove.cz

Kultura, relaxace i aktivní odpočinek

Komfortní byty obvykle svádí k tomu, aby v nich obyvatelé trávili většinu času. Vackov však doslova nabádá k výletům za kulturou a procházkám v příjemném prostředí plném zeleně. Malebný park Žižkovské pece, ikonický žižkovský vysílač, charismatické kino Aero, Olšanské hřbitovy, spousta vyhlášených restaurací a další skvělá místa jsou, co by kamenem dohodil. Aktivní senioři stoprocentně ocení přilehlou cyklostezku na Kralupské dráze.

Pokud vás jedinečná šance na velkou životní změnu zaujala a chcete se dozvědět více o projektu a možné pomoci s financováním bydlení, podívejte se na stránky projektu na byty.navackove.cz.

Reklama