Firemní akce lze zorganizovat zábavně a k tomu ještě chutně

Očekáváte s kolegy z práce příjezd většího účastníků vámi pořádané konference, nebo je vás v práci tolik, že se do obyčejné restaurace všichni nevejdete? V tom případě se pro uspořádání firemní akce, semináře či teambuildingu nabízí prostorný Pivovarský dvůr Chýně, který je koncipován tak, aby uspokojil více než sto návštěvníků. Připočtete-li k velké kapacitě chutné menu, jež obsahuje tradiční českou kuchyni, speciality, sladké dezerty i netradiční pohoštění, váš výběr místa pro uskutečnění pracovního setkání je velmi usnadněn.

V Chýni si odpočinete i načerpáte potřebnou energii

Firemní akce, kdy se kolegové uvolní, poklábosí, pořádně se nají a ještě si poslechnou živou muziku v příjemném prostředí pivovarského dvora, nikdy nevymizí z paměti všech zúčastněných. Do Chýně se pohodlně přepravíte po vlastní ose, k dispozici je parkoviště pro návštěvníky zdarma, anebo je zajištěna levná přeprava z Prahy i dalších míst Česka. O pohodlné posezení se sklenkou vína z Moravy a Itálie, ochutnávkou místních pivních speciálů či kapkou něčeho ostřejšího se tedy nemusíte obávat. V případě zájmu je možné objednat živou muziku, kdy country kapela rozparádí i zarputilé netančící.

Pro firemní akce, rodinné oslavy nebo třeba svatební slavnosti je k dispozici buď 40, anebo dokonce 80 míst k sezení. Při slunném počasí je k dispozici i pohodové sezení na venkovní zahrádce s kapacitou pro padesát osob. Pokud by vám ani tato čísla nestačila, lze si domluvit také raut vestoje, pro nějž se nabízí až sto míst. Jednotlivá menu se připravují na přání a dle finančních možností zadavatele. Připravuje se tradiční česká kuchyně z jídelníčku, pečou se vepřová žebírka i kolena, anebo se přichystají rauty. Přijeďte se uvolnit, pobavit a načerpat potřebnou energii do Pivovarského dvora Chýně – nebudete litovat!

Komerční sdělení

Reklama