Eva Holubová zaujala o dvě generace mladší publikum. V centru zavzpomínala na Pelíšky a zasnila se nad rolí babičky

Zdroj: Televize Seznam

V centru je pořad, který každou středu od 20:00 vysílá Televize Seznam. V moderování se pravidelně střídají mladí lidé, kteří nabízí své generaci zajímavé rozhovory, a rozhodně ne jen se svými vrstevníky. Tento týden vyzpovídala youtuberka Nikola Čechová (Shopaholic Nicol) oblíbenou herečku Evu Holubovou.

Reklama

Filmová a divadelní herečka Eva Holubová za měsíc oslaví 60. narozeniny, přesto dokázala zaujmout o dvě generace mladší publikum, které nadšeně sdílí její rozhovor V centru. Sociální sítě jsou plné skvělých ohlasů, a to jak z řad těch, kteří se natáčení pořadu skutečně účastnili, tak i z řad televizních diváků.

Eva Holubová zavzpomínala na Pelíšky i Stelu Zázvorkovou

Z herečky sálá energie na míle daleko, pokud si tak někdo myslel, že jen stěží zaujme mladší publikum, byl na omylu. Všechny si získala hned v úvodu, kdy zavzpomínala na Čechy milovaný film Pelíšky. Nejvíce ji utkvěly v hlavě dvě scény. První, kdy se na škole rozmohl nešvar. Sprosté slovíčko Evě Holubové nešlo přes pusu, přesto se s ním ale na konec dobře popasovala. Druhou scénou, která ji i po dvaceti letech stále leží v hlavě, bylo „setkání u těžítka“ s Jaroslavem Duškem …

Zmínit nezapomněla ani skvělou hereckou kolegyni Stelu Zázvorkovou. Na setkání s ní vzpomíná Eva Holubová dodnes.

Instagramovou influencerkou můžete být i po padesátce

Po zhruba desetiminutovém monologu přišla řeč na instagram. Eva Holubová totiž nezáří jen na filmovém plátně, své fanoušky si našla i na sociální síti, kde má přes 80 tisíc sledujících. Instagram ji ale neslouží k výdělku, miluje na něm tu interakci.

To, že dokáže zaujmout, předvedla i v samotném rozhovoru, kdy nejednou rozesmála o třicet let mladší publikum. Rozhodně ale Eva Holubová není jen výbornou komičkou, svůj prostor využila také k osvětě. Zdůraznila, jak důležité jsou volby i jak skvělým nástrojem jsou sociální sítě pro charitu a pomoc druhým, která herečce rozhodně není cizí.

S dcerou chtějí napsat knihu plnou rozhovorů na pokračování

Se svou dcerou Karolínou tvoří rozhovory na pokračování, kde často řeší sebevědomí žen. Jejich povídání si možná už brzy budete moc přečíst i v knižní podobě. Rozhovory se snaží dokázat, že v tom ženy nejsou samy. Řešily, řeší a stále budou řešit stejné problémy, v současné době jen chybí ty chvíle, kdy bychom si to mohly uvědomit. Mnohem méně se setkáváme a o problémech mluvíme.

Eva Holubová zmínila i její celoživotní problém, kdy upozornila na to, že není tak stará, jak vypadá. Už od mládí ji lidé roky přidávali, co se vnitřní energie týká té má ale dost. Mladistvost navíc podtrhla svěžím a barevným oblečením.

Další témata rozhovoru se točila nejen kolem lyžování, plavání a cizích jazyků, což jsou dovednosti, které jsou herečce prozatím vzdálené. Na konci rozhovoru se moderátorka Nikola Čechová opět vrátila k herectví a Eva Holubová vzpomínala nejen na své životní role. Řeč přišla také na roli babičky. Pokud vás zajímá, co všechno o sobě herečka oceněná Českým lvem v rozhovoru prozradila, podívejte se na záznam pořadu.

Reklama