Dům a zahrada

Chytrá domácnost si zaslouží kvalitní řídicí jednotku

Uvažujete o pořízení chytré domácnosti? Základem jakékoli chytré domácnosti je kvalitní a spolehlivá řídicí jednotka. Co musí řídicí jednotka splňovat?

Co vyřešit, když se přestěhujete do nového působiště

Po přestěhování je nutné myslet na celou řadu věcí. Poté, co vyřídíte úřady, zamyslete se nad tím, jak ušetřit náklady a také, jak si zajistit větší bezpečnost.

Rybíz – co stojí za to o něm vědět?

Rybíz je odolným keřem, jehož plody mají mnohostranné využití v kulinářství. Co byste měli vědět o rybízu a proč byste se měli zajímat o pěstování rybízu?

Proč investovat do kovových regálů?

Neuspořádaný nepořádek není nejlepší vizitkou nikoho. Inspirujte se, jak využít levné regály do garáže, dílny, sklepa nebo do pánské klubovny.

Nevyhovuje vám rychlost či cena vašeho internetového připojení? Neváhejte to změnit

Brouzdání v online světě se v dnešní době stalo naprostým základem každého dne téměř všech lidí. Jak si dopřát spolehlivé, rychlé a levné připojení k internetu?

Připravte se na červen, měsíc jahod a třešní

V červnu startuje období první letošní sklizně a květiny jsou nyní nejkrásnější v roce. Tak honem pro košík. Měsíc zasloužené hojnosti právě začíná.

Bezpečné řešení jak prodat byt nebo dům ještě výhodněji

Profesionální služba realitního makléře. To je zprostředkování prodeje nemovitosti bez starostí, za nejvyšší cenu a bez nákladů na propagaci.

Magnety na ledničku: Jaké použít?

Jaké magnetky na ledničku vybrat? Elegantní pokovené magnety, magnetické kostky, tyčky, barevné figurky či magnetické fólie? Zjistěte o magnetkách více.

Věnujte se svým oblíbeným činnostem bezpečně a myslete na své zdraví

Kůže je největším orgánem lidského těla. Chrání nás před horkem, chladem a infekcemi. Myslíte ale na ochranu kůže? Užíváte pracovní rukavice?

Podívejte se, jak správně vybrat sprchovou hlavici

Vybíráte novou sprchovou hlavici? Podívejte se, na co se zaměřit při výběru sprchové hlavice. Které detaily vám ulehčí život a zpříjemní prožitek ze sprchování?

Třídění odpadu v domácnosti. Jak snadno třídit odpad bez velké námahy?

Přejete si třídit odpad a přispět k čistější planetě? Je ale pro vás třídění náročné? Ulehčete si ho. Podívejte se, čím si třídění odpadu v domácnosti ulehčit.

Máte doma vířivku? Co všechno vyžaduje péče o vířivku?

Víte, že správnou údržbou vířivky prodloužíte její životnost a zajistíte dlouhodobě čistou vodu? Přečtěte si, jak důkladně vyčistit vířivku.

Březen na zahradě: Nejdůležitější měsíc v roce

V březnu se už naplno rozbíhá zahradnický sprint. Kdo má ruce a nohy, chopí se kolečka naloženého kompostem, pilky a nůžek nebo sáčku semínek. Březen je pro zahrádkáře snad tím nejdůležitějším měsícem v roce, rozhoduje se totiž o tom, jak bude celý náš rok na zahradě vypadat, co budeme sklízet i nakolik nás potrápí škůdci. I když je venku počasí, že by člověk ze skleníku ani sazeničku nevyhnal, vložená dřina se nám mnohonásobně vrátí. 

Zahrádkáři, už je čas! Připravte zahradu na jaro

Zapálení zahradníci se nemůžou dočkat, až zaboří ruce do půdy. Před ostrým startem sezony ale nepodceňte důkladnou přípravu. To, co investujete do zdraví a vitality rostlin a zahrady hned na začátku, vám ušetří spoustu práce a zklamání později. Jak na to?

Doporučujeme